سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

سامانه سرد و بارشی اردبیل را فرا می‌گیرد - خبر

 

 

سامانه سرد و بارشی اردبیل را فرا می‌گیرد

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل از ورود سامانه سرد و بارشی از عصر روز جمعه به استان اردبیل خبر داد.

سامانه سرد و بارشی اردبیل را فرا می‌گیرد

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان علی دولتی مهر، مدیر کل هواشناسی استان اردبیل اظهار کرد: براساس نقشه‌های هواشناسی، طی امروز (چهارشنبه ۲۴ بهمن) در مناطق شمالی آسمان ابری و در سایر مناطق استان آسمانی صاف با افزایش نسبی دما در طول روز پیش بینی می‌شود.

وی بیان کرد: هوای ابری برای شمال استان اردبیل در روز پنجشنبه تداوم داشته و در سایر مناطق در این روز آسمان نیمه ابری گاهی با افزایش ابر خواهد بود.

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل تصریح کرد: از حوالی ظهر جمعه با ورود سامانه سرد و بارشی به استان اردبیل، در مناطقی از استان بارش باران آغاز شده و از عصر جمعه بتدریج در بیشتر مناطق استان گسترش می‌یابد.

دولتی مهر گفت: اوج بارش از عصر جمعه تا عصر شنبه پیش بینی می‌شود، اما بصورت متناوب تا قبل از ظهر دوشنبه در برخی از مناطق استان اردبیل بویژه مناطق مرکزی و جنوبی تداوم می‌یابد.

وی افزود: با توجه به کاهش دما از روز شنبه هفته آینده بارش در مناطق مرکزی و جنوبی استان بصورت باران و برف پیش بینی می‌شود.

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل بیان کرد: ضمن اینکه هوای سرد توام با مه موقت تا اواسط هفته آینده در سطح استان اردبیل ماندگار است.