سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

سامانه الکترونیکی پرداخت کرایه تاکسی در خلخال راه‌اندازی شد - خبر

 

 

سامانه الکترونیکی پرداخت کرایه تاکسی در خلخال راه‌اندازی شد

سرپرست شهرداری خلخال از راه‌اندازی سامانه الکترونیکی پرداخت کرایه در ناوگان تاکسیرانی این شهر خبر داد و گفت: این اقدام با هدف پیشگیری از شیوع بیمای کرونا از طریق دست به دست شدن پول نقد انجام شده است.

سامانه الکترونیکی پرداخت کرایه تاکسی در خلخال راه‌اندازی شد

 فرهاد خوگرگفت: شهرداری خلخال اقدام به خرید دستگاه پوز و تجهیز تاکسی‌های زرد به این امکانات کرده و هم‌اکنون ۴۰ دستگاه تاکسی شهری مجهز به این دستگاه‌ها شده و بزودی تمام ناوگان به آن تجهیز خواهند شد.

وی بیان کرد: مدیریت بی‌پول در دستور کار شهرداری قرار گرفته و در این راستا  علاوه بر راه‌اندازی کارگاه تولید قطعات بتنی پیش‌ساخته و حذف خرید آنها ، امسال به جای استفاده از پیمانکاران بخش خصوصی برای اجرای پروژه‌ها و طرح‌های عمران شهری از امکانات و ماشین‌آلات موجود و همچنین بکارگیری نیروی انسانی خود اقدام به اجرای ده‌ها طرح و پروژه عمران شهری کرده است.

او از وجود مشکلات مالی در  شهرداری خلخال خبر داد و افزود: تاکنون هیچ اعتبار و کمکی برای جبران خسارت ناشی از بارش برف سنگین زمستان سال گذشته به شهرداری این شهر تخصیص نیافته و شهرداری از لحاظ پرداخت حق‌الزحمه بخش خصوصی برای برف‌روبی و پاکسازی معابر با مشکل مواجه است.

به گفته وی ، در جریان بارش سنگین برف بهمن ماه پارسال معابر، کوچه‌ها، خیابان‌ها و مبلمان شهری خلخال بیشترین آسیب را دیده و شهرداری دچار خسارت سنگین مالی شد