سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

ساماندهی ناوگان حمل و نقل عمومی اردبیل نیازمند بازنگری است - خبر

 

 

ساماندهی ناوگان حمل و نقل عمومی اردبیل نیازمند بازنگری است

شهردار اردبیل گفت: سازماندهی مناسب ناوگان حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس و تاکسی‌های اردبیل نیازمند بازنگری است.

ساماندهی ناوگان حمل و نقل عمومی اردبیل نیازمند بازنگری است

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان حمید لطف اللهیان، شهردار اردبیل  امروز در جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان اردبیل گفت: مسیرهای عبور و مرور ناوگان‌های عمومی شهر اردبیل از جمله اتوبوس و تاکسی نیازمند تجدید نظر و بازنگری هستند.

او افزود: سازماندهی ناوگان عمومی یکی از مهمترین راهکارها برای پاسخگوی به نیازهای کنترل ترافیک در استان بوده و این موضوع با جدیت در مرکز شهرستان اردبیل دنبال می‌شود.

شهردار اردبیل با استقبال از راه اندازی مرکز کنترل ترافیک شهرستان اردبیل، گفت: این موضوع از جمله ضروری‌ترین برنامه‌های دارای اولویتی بوده که در سال جاری نیز دنبال می‌شود و امیدواریم با فراهم شدن زیرساخت‌ها و تامین اعتبار شاهد راه اندازی مرکز کنترل ترافیک اردبیل باشیم.

لطف‌اللهیان به تداوم اجرای عملیات عمرانی برای روان سازی ترافیک اشاره کرد و افزود: به منظور روان سازی ترافیک اصلاح هندسی تقاطع‌ها و میدان‌های پر رفت و آمد اردبیل انجام پذیرفته که از آن جمله می‌توان به اصلاح هندسی میدان سینای اردبیل اشاره کرد.

او از پیگیری برای تامین پارکینگ برای محدوده پیاده راه عالی قاپو در جنب بقعه تاریخی شیخ صفی الدین اردبیلی خبر داد و گفت: نحوه اجرای سرعت کاه‌ها و اصلاح روشنایی «منطقه میراشرف اردبیل» از دیگر مطالبات عمومی بوده که به روان سازی ترافیک و تسهیل در عبور و مرور وسائط نقلیه کمک خواهد کرد.

شهردار اردبیل در ادامه از اجرای بیش از ۶۰ مورد اصلاح هندسی در شهرستان اردبیل طی ماه‌های اخیر خبر داد .