جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

سال ۹۸، سال رونق صنعت در استان اردبیل است - خبر

 

 

سال ۹۸، سال رونق صنعت در استان اردبیل است

استاندار اردبیل گفت: با توجه به رونق و توسعه واحد‌های تولیدی و همچنین احیای واحد‌های راکد سال ۹۸ را می‌توان به سال رونق صنعت و اقتصاد در استان اردبیل نامگذاری کرد.

سال ۹۸، سال رونق صنعت در استان اردبیل است

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل در مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت، معدن و تجارت گفت:فعالیت‌های اقتصادی و صنعتی در استان اردبیل با یکدلی و یکپارچگی انجام می‌شود و تکمیل پروژه‌ها تحریم‌های اقتصادی را بی اثر می‌کند.

وی با بیان اینکه دشمن در صدد نا امید کردن مردم از نظام است افزود: تحریم‌های ظالمانه دشمن و ایجاد نا امنی اقتصادی در جامعه نمی‌تواند به اراده آهنین صنعتگران و سرمایه گذاران در راستای ایجاد اشتغال و رونق تولید در استان اردبیل تاثیر بسزایی داشته باشد.

استاندار اردبیل از برگزاری همایش مدیران بانک‌ها در اردبیل خبر داد و افزود: این همایش با محوریت بانک ملی و مشارکت بانک‌های خصوصی که با حضور نماینده سازمان مدیریت برنامه و بودجه کشور برگزار می‌شود برای استان اردبیل فرصت استثنایی خلق می‌کند.

بهنام جو از تشکیل جلسه هماهنگی قبل از سفر رییس جمهور به استان سخن گفت و افزود: در دیدار با معاون رییس دفتر و مسئول سفر‌های رییس جمهور مقرر شد در ۹ مردادماه به مدت سه روز به جای تهران جلسات بررسی و احصای مشکلات در اردبیل برگزار شود.

وی ادامه داد: در این جلسات دو بخش عمران و تسهیلات بانکی بررسی و ارزیابی می‌شوند و نتیجه نهایی بصورت مصوبه و تصمیمات نهایی در اختیار ریاست محترم جمهوری قرار می‌گیرد.

استاندار اردبیل اشتغال در حوزه صنعت را پایدار و دائمی بر شمرد و گفت؛ در بخش کشاورزی و گردشگری بطور معمول اشتغال فصلی است، اما صنعت در تمام فصول جریان دارد.