جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

سالن سرپوشیده دو و میدانی اردبیل امسال به بهره برداری می رسد - خبر

 

 

سالن سرپوشیده دو و میدانی اردبیل امسال به بهره برداری می رسد

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: سالن سرپوشیده دو و میدانی مجموعه ورزشی علی دایی اردبیل تا آخر آذرماه امسال تکمیل و به بهره‌برداری می رسد.

سالن سرپوشیده دو و میدانی اردبیل امسال به بهره برداری می رسد

سجاد انوشیروانی افزود: برای تسریع عملیات اجرایی و اتمام این پروژه جلسه ای در تهران با حضور نائب رییس مجلس شورای اسلامی، معاونین وزیر ورزش و جوانان ، معاون وزیر راه و شهرسازی و معاون سیاسی امنیتی استانداری اردبیل در محل مجلس شورای اسلامی برگزار و وظایف هر کدام از دستگاههای مرتبط برای تکمیل آن تا پایان آذرماه امسال مشخص شد.

وی اظهار داشت: هم اکنون سالن سرپوشیده دو و میدانی مجموعه ورزشی علی دایی اردبیل بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تلاش می شود در آینده نه چندان دور تکمیل و در اختیار ورزشکاران استان قرار گیرد.

وی گفت: صندلی ها، پوشش و رویه تارتان، چمن و دکل های روشنایی استادیوم تا ۲ ماه آینده توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور نصب و آماده بهره برداری خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تا ۲ ماه آینده نخاله های ساختمانی و وسایل اضافی این پروژه توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی پاکسازی خواهد شد، بیان کرد: مقرر شد سوله موجود در ورزشگاه هم که در حال حاضر به عنوان کارگاه استفاده می شود، تکمیل و به عنوان سالن ورزشی در اختیار اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل قرار گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل اضافه کرد: همچنین مقرر شد تا پایان آبانماه امسال انشعابات مورد نیز مجموعه ورزشی علی دایی به صورت کامل توسط ستاد استانی و ملی تامین شود.

او با بیان اینکه راه دسترسی به این مجموعه ورزشی مناسب نیست، ادامه داد: امیدواریم با کمک و همکاری اداره کل راه و شهرسازی استان این مشکل نیز مرتفع گردد.