سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

سالن تخصصی تنیس روی میز بسیج شهرستان نیر افتتاح شد - خبر

 

 

سالن تخصصی تنیس روی میز بسیج شهرستان نیر افتتاح شد

فرمانده سپاه ناحیه نیر گفت: هیات تنیس روی میز بسیج شهرستان نیر صبح امروز افتتاح شد.

سالن تخصصی تنیس روی میز بسیج شهرستان نیر افتتاح شد

صبح امروز با حضور مسئولان سپاه ناحیه نیر و اداره ورزش و جوانان شهرستان هیات تنیس روی میز بسیج شهرستان نیر در سالن تخصصی شهید جلیل‌پور سپاه ناحیه نیر افتتاح شد.

سرهنگ محرم بنیادی فرمانده سپاه ناحیه نیر با بیان این مطلب که سرمایه‌گذاری در رشته‌های پایه می‌تواند باعث قهرمانی در مراحل مختلف شود، اظهار داشت: به حول قوه الهی تربیت بدنی سپاه ناحیه نیر نسبت به تشکیل هیات‌های ورزشی بسیج و تیم‌های مقاومت در رده‌های پایه، در چندین رشته دارای ظرفیت در شهرستان اقدام نموده و در صدد آن هستیم تا در دیگررشته‌ها نیز اقدام عملیاتی صورت بگیرد تا شاهد پرورش ورزشکاران و قهرمانان با روحیه بسیجی باشیم.

وی افزود: طی این مسیر مهم مستلزم تعامل و همکاری تنگاتنگ با ادارات و سازمان‌های دخیل و متولی در امر ورزش است که  تا بدین روز با تعامل مثبت تربیت بدنی سپاه ناحیه نیر و اداره ورزش و جوانان  شاهد رشد و شکوفایی در چندین رشته ورزشی بودیم که امید است با افزایش تعامل و بهره جستن از ظرفیت هر دو سازمان شاهد تسری این شکوفایی در کل جامعه ورزشی شهرستان باشیم.

فرمانده سپاه ناحیه نیر تصریح کرد: امید آن است رشته ورزشی تنیس روی میز شهرستان نیز با همکاری هیات‌های تنیس روی میز بسیج و شهرستان با تقویت تیم‌های پایه قهرمانان نامی در این رشته تربیت و زمینه رشد و شکوفایی آنها را فراهم آورند.

به گزارش خبرگزاری فارس، دراین مراسم  طی حکمی محمود جلیل‌زاده به عنوان رئیس هیات تنیس روی میز بسیج شهرستان نیرمنصوب شد.