رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

سالروز میلاد حضرت زینب (س) در اردبیل - خبر

 

 

سالروز میلاد حضرت زینب (س) در اردبیل

سالروز ولادت باسعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار در استان گرامی داشته شد.

سالروز میلاد حضرت زینب (س) در اردبیل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، به همین مناسبت مساجد و تکایای استان شاهد برگزاری مراسم جشن و سرور بود و مسئولان نیز با حضور در بیمارستانها ضمن عیادت از بیماران بستری ، با اهدای گل به پرستاران، این روز را تبریک گفته و از صبر و تلاش این قشر زحمتکش قدردانی کردند.
 
در اردبیل در بیمارستان ایثار اردبیل و با حضور جانبازان سرافراز , از پرستاران شاغل در این بیمارسان تجلیل شد و مراسم تجلیل از پرستاران، پزشکان، پیراپزشکان پیشکوستان عرصه بهداشت و درمان سپاه حضرت عباس(ع) و خانواده شهید شهید اسماعیل عزیزپور خانقاه" برگزار شد.
 
جشن میلاد با حضور کارکنان و سربازان وظیفه سپاه حضرت عباس(ع) در حسینیه ثارالله اردبیل نیز برگزار شد.
 
همچنین آقای بهنام جو، استاندار اردبیل نیز فرارسیدن زاد روز حضرت زینب کبری (س ) و روز پرستار را به تمامی پرستاران شریفی که در اقصی نقاط استان برای خدمت رسانی به بیماران تلاش می نمایند، تبریک گفت.
 
در بخشی از این پیام آمده است نامگذاری سال روز ولادت با سعادت اسوه صبر و پایداری ، پیام آور حماسه خونین کربلا حضرت زینب (س)، به نام "روز پرستار" در تقویم رسمی ایران اسلامی ، بیانگر اهمیت و جایگاه ارزشمند این حرفه مقدس است. پرستاری ، به عنوان حرفه ای انسان دوستانه ، همواره با عطوفت و صبوری عجین بوده و براین اساس ، تلاش پرستاران در مراقبت از بیماران و کمک به تسکین آلام و بهبودی مجدد آنان که یقینا رضایت پروردگار قادر و متعال را به دنبال دارد از ارزشی بس والا برخوردار است.