جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

سازمان صمت برای تامین زیرساخت‌های واحدهای تولیدی و صنعتی اردبیل اهتمام جدی دارد - خبر

 

 

سازمان صمت برای تامین زیرساخت‌های واحدهای تولیدی و صنعتی اردبیل اهتمام جدی دارد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از اهتمام جدی این سازمان برای پیگیری تامین زیرساخت‌های واحدهای تولیدی و صنعتی خبر داد.

سازمان صمت برای تامین زیرساخت‌های واحدهای تولیدی و صنعتی اردبیل اهتمام جدی دارد

رامین صادقی اظهار داشت: اهتمام جدی سازمان صمت استان برای پیگیری تامین زیرساخت‌های واحدهای صنعتی و حمایت از واحدهای تولیدی و رفع موانع تولید استان جدی است و در این راستا تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد. 

وی با اشاره به بازدید از واحد تولیدی انواع پروفیل قلعه‌گیر در استان اردبیل گفت: با توجه به اینکه این واحد، یک واحد راکد بود که در سال جهش تولید به مرحله‌ تولید رسیده است و طرح توسعه آن  با مشارکت سرمایه‌گذار ترکیه‌ای انجام می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل بیان کرد:  این واحد در مورد برق مصرفی کمبودهایی داشت و در این راستا علی‌رغم جلساتی که در سازمان صمت استان برگزار شد، مشکل این واحد برطرف نشد، با درخواست سازمان اعضای کمیته تخصیص زیرساخت شرکت برق اردبیل در واحد حضور یافتند و با توجه به توضیحاتی که در محل واحد تولیدی ارائه شد قرار براین شد که برق مورد نیاز این واحد تخصیص داده شود تا شاهد افزایش تولید و اشتغال‌زایی این واحد تولیدی باشیم.

 صادقی تصریح کرد: مانند سنوات گذشته واحدهای تولیدی و صنعتی در اردبیل مورد حمایت این سازمان خواهند بود و  اگر تولید با کیفیت و صادرات محور به معنای واقعی رونق یابد، بدون شک موجب اشتغال‌زایی و رونق فضای اقتصادی شده و وضعیت معیشتی مردم بهتر خواهد شد.

وی افزود: با تاکید استاندار اردبیل سرکشی به واحد‌های تولیدی در طول هفته و در چند نوبت انجام می‌شود و امیدواریم تا پایان امسال واحد‌های تکمیلی و افتتاحی استان به 150 مورد برسد تا فرصت اشتغال و افزایش تولید در این استان فراهم آید.

رئیس سازمان صمت استان اردبیل همچنین  از آخرین وضعیت صنعت، معدن و تجارت ارائه داد و  به افزایش 25 درصدی صدور جواز تأسیس، 75 درصدی پروانه بهره‌برداری و همچنین 80 درصدی افزایش میزان صادرات غیر نفتی استان اشاره کرد.