جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

سارق کابل برق و مخابرات در اردبیل دستگیر شد - خبر

 

 

سارق کابل برق و مخابرات در اردبیل دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان اردبیل از دستگیری سارق حرفه‌ای سیم کابل برق و مخابرات در این استان خبر داد.

سارق کابل برق و مخابرات در اردبیل دستگیر شد
سردار هوشنگ حسینی روز سه‌شنبه گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت در مناطق روستایی و محدوده شهرهای استان اردبیل که موجب قطع برق و خسارت به اموال عمومی شده بود، موضوع با هدف کشف سرقت‌ها به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
 
وی افزود: در ادامه ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان موفق به شناسایی یک سارق سابقه‌دار حرفه‌ای سیم کابل برق و مخابرات شدند.
 
فرمانده انتظامی استان اردبیل با بیان اینکه این سارق حرفه‌ای با همکاری یک مالخر اقدام به سرقت سیم کابل برق و مخابرات می‌کرد، اظهارداشت: متهمان با هماهنگی قضایی در عملیات ضربتی توسط ماموران دستگیر شدند.
 
سردار حسینی با اشاره به انجام بازجویی‌های پلیسی از سارق بیان کرد: با ارائه دلایل و مستندات قانونی از سوی پلیس سارق لب به سخن گشوده و به ارتکاب ۵۰ فقره سرقت اعتراف کرد.
 
وی با بیان اینکه ارزش اموال مسروقه کشف شده بیش از  ۱۱ میلیارد ریال است، گفت: در ادامه تحقیقات پلیسی سارق به سرقت چهار خودرو نیز اعتراف کرد.
 
فرمانده انتظامی استان اردبیل اضافه کرد: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی و رسیدگی تحویل سیستم قضایی شدند.
 
وی با اشاره به اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است، تاکید کرد: در حال حاضر با اقدامات پلیس، دستگاه قضایی، نهادهای امنیتی و همکاری مردم امنیت خوبی در استان اردبیل برقرار بوده و پلیس در برخورد با مخلان نظم و امنیت و آسایش شهروندان مصمم و جدی است.