جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

ساخت چهار مستند از شهدای مدافع حرم استان اردبیل - خبر

 

 

ساخت چهار مستند از شهدای مدافع حرم استان اردبیل

در نشست اعضای ستاد پشتیبانی از جبهه مقاومت در استان اردبیل با مسئولان صدا و سیمای استانی ، بر لزوم آگاه سازی هر چه بیشتر مردم درباره ضرورت حمایت از رزمندگان مدافع حرم تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل ، سید شفیع حسینی مسئول ستاد پشتیبانی از جبهه مقاومت در استان اردبیل ضمن تشکر و قدردانی از همراهی و همکاری صدا و سیمای مرکز اردبیل با ستاد جبهه مقاومت بر استمرار این همکاری تاکید کرد تا موضوع جبهه مقاومت و فعالیت های آن در اذهان عموم مردم جامعه جاری و ساری شود.

وی در ادامه با بیان اینکه فعالیت اعضای این ستاد به صورت داوطلبانه است افزود:  تمامی کمک های مردمی پرداخت شده به جبهه مقاومت داوطلبانه و شرعی بوده و از سر احساس وظیفه در قبال اسلام و امنیت ملی انجام می شود.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نوروزی عضو ستاد پشتیبانی از جبهه مقاومت در استان اردبیل هم با بیان اینکه جبهه استکبار می خواهد مردم ایران به جای مهار دشمن در خارج از مرزهای خود ، هزینه های بسیار بالاتر امنیتی را در مرزها و داخل شهرهای ایران متحمل شوند افزود: افکار عمومی از ضرورت زمین گیر کردن دشمنان قسم خورده ایران در خارج از مرزهای کشور آگاهی دارند.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نوروزی در ادامه جنگ عصر حاضر را جنگ افکار و اذهان عمومی خواند و افزود: رسانه ای موفق خواهد بود که اذهان عمومی جامعه را اقناع و هدایت نماید.

شفیع شفیعی مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل هم با یادآوری اینکه استان اردبیل جزو سه استان برتر کشور در پشتیبانی از جبهه مقاومت بوده است ، بر لزوم فرهنگ سازی و آگاهی دهی هر چه بیشتر در این خصوص تاکید کرد.

در ادامه دکترعلی ملا احمدی مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل با تشریح توطئه های دشمنان به ویژه هجمه های مستمر رسانه ای و روانی آنها ، از تلاش رسانه ملی برای آگاه سازی هر چه بیشتر مردم برای حمایت مادی و معنوی از جبهه مقاومت خبر داد و افزود: در همین باره کار ساخت چهار مستند فاخر درباره شهدای مدافع حرم استان اردبیل آغاز شده است و در هفته دفاع مقدس همزمان از 100 مستند زندگی نامه شهدای مدافع حرم در سطح کشور رونمایی خواهد شد.

دکتر ملااحمدی به ضرورت وحدت و انسجام مردم و مسولان در شرایط حاضر اشاره کرد و گفت:بایستی با وحدت و همبستگی در جامعه ضمن فراهم آوردن نشاط و شادابی بتوان مردم را به آینده امیدوار کرد.

در ادامه تنی چند از اعضای ستاد پشتیبانی از جبهه مقاومت در استان اردبیل هم به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.