حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۷

ساخت بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی در اردبیل پیگیری می‌شود - خبر

 

 

ساخت بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی در اردبیل پیگیری می‌شود

نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: در حال حاضر اردبیل با کمبود زیرساخت‌های بخش بهداشت و درمان روبه‌رو بوده که احداث بیمارستان یک هزار تختخوابی برای برطرف شدن این کمبودها ضروری است.

ساخت بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی در اردبیل پیگیری می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،  محمد فیضی گفت: در حال حاضر اردبیل با کمبودهایی در زمینه زیرساخت‌های درمانی روبه‌رو بوده که ضروری است در رستای کاهش مشکلات در این حوزه زیرساخت‌های بیمارستانی در استان افزایش یابد.
 
 نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی احداث بیمارستان یک هزار تختخوابی برای کاهش مشکلات در زمینه زیرساخت‌های درمانی را ضروری دانست و بیان کرد: در راستای احداث این بیمارستان مسئولان و نمایندگان استان در مجلس رایزنی‌هایی را با وزیر بهداشت انجام داده‌اند تا زمینه برای راه‌‌اندازی این بیمارستان در اردبیل فراهم شود.
 
فیضی با اشاره به اقدامات مطلوب انجام شده در راستای توسعه زیرساخت‌های حوزه بهداشت و درمان در استان گفت: واگذاری اجرای این پروژه به قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) در حال بررسی بوده که با اقدامات لازم تلاش می‌کنیم تا زمینه برای احداث این بیمارستان برای افزایش تجهیزات و ساختمان در این بخش فراهم کنیم چرا که در این حوزه کمبودهای اساسی داریم.
 
وی با اشاره به تجهیز علوم پزشکی اردبیل به دو دستگاه MRI افزود: در سال‌های اخیر زیرساخت‌ها و امکانات در حوزه بهداشت و درمان استان اردبیل توسعه یافته که تلاش و پیگیری نمایندگان استان در مجلس بر توسعه و افزایش این زیرساخت‌ها بوده و در این زمینه اقدامات لازم انجام می‌شود.