رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۸

ساختار استانداری‌ها تغییر پیدا می‌کند - خبر

 

 

ساختار استانداری‌ها تغییر پیدا می‌کند

ساختار استانداری‌ها تغییر پیدا می‌کند

ساختار استانداری‌ها تغییر پیدا می‌کند

اقبال عباسی صبح امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان اردبیل اظهار کرد: با توجه به سیاست‌های اخیر و اولویت برنامه‌ریزی‌ها در قالب برنامه ششم توسعه ساختار جدید تشکیلاتی استانداری‌ها که از سوی وزارت کشور ابلاغ شده است، به زودی شاهد تشکیل معاونت هماهنگی امور اقتصادی و منابع استانداری خواهیم بود.

وی افزود: با توجه به حذف معاون برنامه‌ریزی استاندار با بر جا ماندن ساختار این اداره‌کل در استان تلاش جدی بر این است تا با تشکیل معاونت جدید زمینه همکاری و همراهی سایر مجموعه‌های استان در پیشبرد اهداف در دولت تدبیر و امید فراهم آید.

معاون توسعه مدیرتی و منابع انسانی استانداری اردبیل یادآور شد: قطعا این ساختار و زیرمجموعه‌های آن باید در تدوین برنامه ششم توسعه لحاظ شده و زمینه همراهی و هماهنگی بیشتر در تدوین درست برنامه‌ریزی مورد توجه و دقت نظر قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، عباسی تصریح کرد: قطعا تشکیل معاونت هماهنگی امور اقتصادی و منابع استانداری که تا آخر آبان ماه تشکیل خواهد شد، مرکزیت و محوریت کار را فراهم کرده و زمینه‌ای را به وجود می‌آورد تا بیش از گذشته فعالیت‌ها و اقدامات با برنامه‌ریزی صحیح و درست متناسب با رویکرد استانی مورد دقت نظر قرار گیرد.

این مسئول ضرورت حضور فرمانداران را در تدوین برنامه ششم توسعه و استفاده از نظرات آنها را به عنوان یک رویکرد واقعی بیان کرد و گفت: انتظار می‌رود تا آخر ماه جاری با استفاده از ظرفیت‌های مناسب‌تر بتوانیم با در نظر گرفتن مطالبات و موانع توسعه مناطق مختلف استان حرکت اساسی و جدی را انجام داد.