جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

زیرسازی و شن‌ریزی معابر ۴۰ روستای گرمی در سال‌جاری - خبر

 

 

زیرسازی و شن‌ریزی معابر ۴۰ روستای گرمی در سال‌جاری

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گرمی مغان از زیرسازی و شن‌ریزی معابر ۴۰ روستای شهرستان گرمی مغان در سال‌جاری خبر داد.

زیرسازی و شن‌ریزی معابر ۴۰ روستای گرمی در سال‌جاری

محمدعلی رحیمی اظهار کرد: بنیاد مسکن گرمی با برنامه‌ریزی و مدیریت منسجم از نخستین روزهای فصل کاری در سطح شهرستان فعالیت چشم‌گیری داشته است

وی از اجرای زیرسازی در ۴۰ روستای گرمی خبر داد و افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته برنامه آسفالت‌ریزی ۱۵ روستا از محل قیر رایگان در دستور کار قرار گرفته است.
مدیر بنیاد مسکن گرمی مغان بیان کرد: علاوه بر زیرسازی، شن‌ریزی و آسفالت‌ریزی اجرای کانال آب و جدول‌گذاری و ایجاد فضاهای ویژه متناسب با ساختار سنتی روستاها در 21 روستای شهرستان گرمی اجرا شده یا به مرحله اجرا درخواهد آمد.
وی به فعالیت و خدمت‌رسانی مجموعه بنیاد مسکن به صورت شبانه‌روزی و حتی در روزهای تعطیل اشاره کرد و گفت: رسیدن به وضعیت مطلوب و آبادانی در روستاها و ایجاد شرایط مناسب برای مهاجرت معکوس به روستاها از جمله وظایف ذاتی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است.

رحیمی اضافه کرد: خوشبختانه امسال شاهد نگاه ویژه مسؤولان ارشد شهرستانی و استانی در تأمین اعتبارات لازم برای پروژه‌های بنیاد مسکن در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان هستیم که سبب روی ریل افتادن خط توسعه روستاها شده است.
به گزارش خبرگزاری فارس، وی همچنین با بیان اینکه پروژه‌های بنیاد مسکن علاوه بر اعتبارات شهرستانی، از محل اعتبارات ملی نیز انجام می‌شود، افزود: اجرای چندین پروژه از محل اعتبارات ملی به خصوص پل دو دهنه هشت متری زیوه و طرح بافت با ارزش اوماسلان از این محل است که با همت و نگاه مسؤولان ارشد و بخصوص فرماندار انجام شده است.