جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

زیرسازی راه‌آهن اردبیل تا ۳ ماه آینده به اتمام می‌رسد - خبر

 

 

زیرسازی راه‌آهن اردبیل تا ۳ ماه آینده به اتمام می‌رسد

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) گفت: عملیات زیرسازی راه‌آهن تا سه ماه آینده به اتمام می‌رسد و روسازی و ریل‌گذاری پس از آن آغاز خواهد شد.

زیرسازی راه‌آهن اردبیل تا ۳ ماه آینده به اتمام می‌رسد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سعید محمد در بازدید از پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی سبلان اردبیل اظهار داشت: پروژه‌هایی که در سطح استان مورد بازدید قرار گرفت در حوزه عمران و راهسازی بوده که بهره‌برداری از آنها می‌تواند زمینه‌ساز عمران و پیشرفت هر چه بیشتر در منطقه شود.
 
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در مورد نیروگاه سیکل ترکیبی اردبیل گفت: روند اجرای فاز دوم این پروژه 960 مگابایتی در حال حاضر پیشرفت مناسبی داشته و مقرر است تا نخستین مدار فاز دوم نیروگاه سیکل ترکیبی سبلان در اردیبهشت‌ماه سال آینده وارد شبکه توزیع شده و مشکل جذب نیروی این نیروگاه نیز برطرف شود.
 
محمد علت مشکل استخدام نیروی انسانی در این نیروگاه را تاخیر در افتتاح فاز دوم دانست و تصریح کرد: با آغاز فعالیت فاز جدید افراد جذب شده برای فعالیت در این نیروگاه نیز تعیین تکلیف خواهند شد.
 
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) افزود:  نیروگاه سیکل ترکیبی سبلان با استفاده از اعتبارات صندوق توسعه ملی در استان اردبیل راه‌اندازی می‌شود که یکی از پروژه‌های مهم در منطقه به شمار می‌رود.
 
وی با اشاره به روند اجرای پروژه راه‌آهن اردبیل بیان کرد:‌ عملیات زیرسازی راه‌آهن تا سه ماه آینده به اتمام می‌رسد و روسازی و ریل‌گذاری پس از آن آغاز خواهد شد که انتظار می‌رود با تامین اعتبارات مورد نیاز زمینه برای راه‌اندازی این پروژه مهم در موعد مقرر فراهم شود.