جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

زیرسازی، آسفالت ریزی و لکه گیری معابر شهر اردبیل آغاز شد - خبر

 

 

زیرسازی، آسفالت ریزی و لکه گیری معابر شهر اردبیل آغاز شد

با توجه به بارش های شدید برف در سال گذشته آسیب های جدی به آسفالت معابر سطح شهر اردبیل وارد شد به گونه ای که این آسیب ها موجب نارضایتی مردم و بروز مشکلات عبور و مرور در سطح شهر گردید.

زیرسازی، آسفالت ریزی و لکه گیری معابر شهر اردبیل آغاز شد

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، از آنجا که بر اساس نکات فنی و منهدسی باید به این نکته توجه کرد که عملیات آسفالت ریزی نباید در دمای محیط پایین تر از 4 درجه و در فصل سرد و بارندگی انجام شود به همین علت زیرسازی و آسفالت ریزی معابر با تاخیر انجام شد.
 
شهردار اردبیل گفت: امسال در نظر داریم خیابان های سطح شهر را با توجه به اولویت های صورت گرفته به صورت زیربنایی آسفالت ریزی نماییم .
حمید لطف اللهیان افزود: برای سال آینده پیش بینی کردیم تا بالغ بر 220 هزار تن آسفالت ریزی به ارزش 30 میلیارد تومان در مناطق مختلف شهر اردبیل انجام شود.
 
وی در ادامه تصریح کرد: ازجمله معابر زیرسازی ولکه گیری شده از آغاز سال نو در سطح شهر آسفالت ریزی میدان جهاد، میدان صنایع دستی، میدان مخابرات، تقاطع خیابان فلسطین و خیام در فاز۲ شهرک سبلان، میدان قیام، خیابان عالی قاپو ، زیر سازی خیابان جام جم و مسیر خیابان وحدت تا میر اشرف و همچنین از سر گیری عملیات عمرانی تقاطع نیار است.