جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

زیرساخت‌های گردشگری شهر گیوی توسعه می‌یابد - خبر

 

 

زیرساخت‌های گردشگری شهر گیوی توسعه می‌یابد

سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان کوثر گفت: با همکاری و مشارکت شورای شهر و شهرداری گیوی زیرساخت‌های گردشگری این منطقه توسعه می‌یابد.

زیرساخت‌های گردشگری شهر گیوی توسعه می‌یابد

جهانگیر شهبازی، سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان کوثر در جلسه با رئیس شورای اسلامی شهر گیوی گفت: برای رونق هر چه بیشتر گردشگری در شهر گیوی انتظار می‌رود تا شورای شهر گیوی همکاری و مشارکت لازم را داشته باشد تا بتوانیم به اهداف مد نظر دست یابیم.

او توسعه زیرساخت‌های گردشگری در شهرستان کوثر را از برنامه‌های سال ۹۹ اداره میراث‌فرهنگی برشمرد و افزود: در این زمینه اقدامات مختلفی در سطح شهرستان با همکاری و مشارکت شهرداری و شورای شهر گیوی در مناطق گردشگری منطقه انجام می‌شود.

سرپرست اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان کوثر با اشاره به جاذبه‌های گردشگری شهر گیوی بیان کرد: به بهره‌برداری از این ظرفیت‌ها می‌توانیم شاهد رونق و توسعه هر چه بیشتر در منطقه باشیم.

شهبازی از ایجاد موزه در شهر گیوی خبر داد و گفت: برپایی نمایشگاه صنایع دستی و همایش‌های مختلف در راستای فعالیت‌های این اداره از جمله تمهیدات اتخاذ شده است که در ایام پساکرونا و مساعد شدن شرایط از حیث شیوع ویروس کرونا عملیاتی می‌شود.