سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

زیرساخت‌های گردشگری زمستان در اردبیل فراهم می‌شود - خبر

 

 

زیرساخت‌های گردشگری زمستان در اردبیل فراهم می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: زیرساخت‌های گردشگری زمستان استان اردبیل فراهم می‌شود تا بتوانیم شاهد حضور گردشگران داخلی و خارجی در استان باشیم.

زیرساخت‌های گردشگری زمستان در اردبیل فراهم می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، نادر فلاحی گفت: زیرساخت‌های گردشگری زمستان در اردبیل فراهم می‌شود تا شاهد حضور گردشگران داخلی و خارجی در استان باشیم.
 
وی با اشاره به این  که اجرای پروژه‌های گردشگری با اجرای پروژه‌های مربوطه  در استان مبنای کار است افزود: راه‌اندازی پیست‌های اسکی یکی از اولویت‌های اساسی که می‌تواند نقش اساسی در جذب گردشگران داخلی و خارجی داشته باشد.
 
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: در حال حاضر پیست اسکی شابیل مشگین‌شهر در حال را‌ه‌اندا‌زی است که می‌تواند با راه‌ اندازی این پیست گام بزرگی در جذب گردشگران زمستان در استان برداشت.
 
فلاحی از اجرای طرح زمستان بیدار با تاکید استاندار خبر داد و افزود: این طرح اجرا می‌شود تا گردشگران بیشتری در فصول مختلف سال در استان حضور یابند.
 
وی از برنامه‌ریزی برای برگزاری جشنواره بومی اقوام ایرانی در سرعین خبر داد و افزود: از 24 تا 28 دی ماه این برنامه به میزبانی شهرستان سرعین اجرا می‌شود.
 
وی از اجرای برنامه‌های با محوریت جشنواره زمستانی در مناطق مختلف استان خبر داد و افزود: این برنامه‌ها با حضور پرشور مردم در مناطق مختلف استان برگزار شده و خروجی مناسبی نیز به دنبال داشته است.
 
فلاحی تصریح کرد: جشنواره زمستانی روز جمعه 28 دی ماه در منطقه گردشگری پل معلق مشگین‌شهر برگزار می‌شود و در این برنامه برنامه‌های شاد فرهنگی برگزار می‌شود که تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شده است.