جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

زیرساخت‌های هتل بیمارستان در اردبیل فراهم می‌شود - خبر

 

 

زیرساخت‌های هتل بیمارستان در اردبیل فراهم می‌شود

مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل از تامین زیرساخت‌های لازم برای احداث یک هتل بیمارستان در شهر اردبیل خبر داد.

زیرساخت‌های هتل بیمارستان در اردبیل فراهم می‌شود

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان نادر فلاحی، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از تامین زیرساخت‌های لازم برای احداث یک هتل بیمارستان در شهر اردبیل خبر داد.

وی گفت: در این زمینه میراث فرهنگی با توجه به رسالتی که دارد با همکاری دستگاه‌های مربوطه زیرساخت‌های لازم را تامین می‌کند.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از راه‌اندازی مرکز گردشگری سلامت با ایجاد این بیمارستان و هتل خبر داد و افزود: این بیمارستان که به گفته سرمایه‌گذار پروژه مربوطه ۷۰ تختخوابی است بعد از تکمیل و بهره‌برداری کامل در بخش‌های مختلف به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد.

فلاحی اهتمام ویژه به توریسم و گردشگری سلامت را اولویت مهم میراث فرهنگی دانست و تصریح کرد: باید از حضور مراجعه‌کنندگان کشور‌های آذربایجان به اردبیل استفاده کنیم که در این زمینه برنامه‌ریزی خوبی انجام می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی استان اردبیل اظهار کرد: از سرمایه‌گذار مجموعه بیمارستان اردبیل نیز انتظار می‌رود نسبت به زمانبندی و اجرای دقیق پروژه اهتمام ویژه‌ای داشته باشد تا ما نیز روند عملیات اجرایی این پروژه‌ها را تسهیل بخشیم.