رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

زیرساخت‌های نخستین پل معلق تمام شیشه‌ای کشور در هیر تامین می‌شود - خبر

 

 

زیرساخت‌های نخستین پل معلق تمام شیشه‌ای کشور در هیر تامین می‌شود

استاندار اردبیل گفت: زیرساخت‌های نخستین پل معلق تمام شیشه‌ای کشور در هیر در راستای حمایت از سرمایه‌گذار و زمینه‌سازی برای بهره‌برداری از این پروژه در اوایل سال آینده تامین می‌شود.

زیرساخت‌های نخستین پل معلق تمام شیشه‌ای کشور در هیر تامین می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اکبر بهنام‌جو پیش از ظهر امروز در بازدید از پل  معلق تمام شیشه‌ای هیر اظهار داشت: شهر هیر ظرفیت بسیار مناسبی برای گردشگری به ویژه گردشگری زمستانی دارد و راه‌اندازی این پل می‌تواند زمینه‌ساز توسعه سایر حوزه‌ها باشد.
 
وی تصریح کرد: با استفاده از ظرفیت‌های گردشگری در شهر هیر می‌توانیم میزان ماندگاری مسافر را در این منطقه افزایش داده و به این طریق سودآوری گردشگری را بیشتر کنیم.
 
استاندار اردبیل ایجاد اشتغال و توسعه سایر شغل‌های مرتبط در منطقه را از جمله مزیت‌های راه‌اندازی پل معلق تمام شیشه‌ای هیر برشمرد و گفت: نسبت به تامین زیرساخت‌های لازم برای سرمایه‌گذار این طرح اقدامات لازم انجام می‌شود.
 
بهنام‌جو با اشاره به اجرای پل معلق تمام شیشه‌ای هیر توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی بیان کرد: این پروژه که نقش مهمی در جذب گردشگران ایفا خواهد کرد به طول 200 متر از ابتدای سال جاری شروع شده و تا اوایل سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.
 
استاندار اردبیل با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری در مناطق و شهرهای مختلف استان افزود: تلاش می‌کنیم با استفاده از ظرفیت تمام قطب‌های گردشگری استان نهایت بهره‌برداری اقتصادی را داشته باشیم و در راستای توسعه همه‌جانبه استان گام‌های مهمی برداریم.
 
وی گردشگری را یکی از مهمترین قطب‌های توسعه استان اردبیل برشمرد و اظهار کرد: با توجه به قابلیت‌هایی که در بخش گردشگری در استان اردبیل وجود دارد می‌توانیم با بهره‌مندی از این ظرفیت‌ها زمینه پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر را برای منطقه فراهم آوریم.