جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

زیرساخت‌های دولت الکترونیک از درگاه پست تقویت می‌شود - خبر

 

 

زیرساخت‌های دولت الکترونیک از درگاه پست تقویت می‌شود

مدیرکل پست استان اردبیل گفت: تلاش ما بر این است تا زیرساخت‌های لازم دولت الکترونیک را از درگاه پست در سطح استان تقویت کرده و زمینه اجرایی آنها را فراهم کنیم.

زیرساخت‌های دولت الکترونیک از درگاه پست تقویت می‌شود

احمد عبداللهی عصر امروز در نشست با جمعی از مسئولان اجرایی در اردبیل اظهار کرد: پست در سال‌های اخیر با تنوع ارائه خدمات به صورت الکترونیکی تمام تلاشش را به کار گرفته تا فضایی را فراهم کند که مردم در کمترین زمان و بهترین کیفیت خدمات خود را دریافت کنند.

وی با اشاره به نامگذاری سال‌جاری به نام سال «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» توسعه خدمات الکترونیکی، هوشمند سازی خدمات پستی، ارائه سرویس‌های نوین پستی براساس نیاز مشتریان و بهنگام‌سازی بانک اطلاعات کد پستی را از جمله برنامه‌های محوری پست استان در راستای تحقق شعار راهبردی شبکه پستی کشور«پست هوشمند در خدمت مردم» عنوان کرد.

مدیرکل پست استان تصریح کرد: با هدف ارائه نیابتی خدمات سازمان‌ها از طریق شبکه پستی، خدمات پستی مرتبط با توزیع ابلاغیه و اخطاریه، قبول و توزیع جوابیه معاینات پزشکی متقاضیان با استقرار باجه‌های پستی در ادارات پزشکی قانونی شهرستان‌های پارس‌آباد، گرمی، مشگین‌شهر، خلخال و نیر راه‌اندازی شد.

عبداللهی گفت: این خدمت به دو صورت استقرار نماینده پست در محل پزشکی قانونی در شهرستان‌ها و قبول مدارک توسط نماینده پزشک قانونی به نیابت از پست ارائه می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: براساس تفاهمنامه امضا شده، پست پس از قبول مدارک و انجام بررسی‌ها و اقدامات لازم گواهی‌های صادره را در نشانی کلانتری‌ها، پاسگاه‌های انتظامی و سایر مبادی ذیربط در قالب سرویس پیشتاز توزیع می‌شود.

عبداللهی فراهم کردن زیرساخت‌های دولت الکترونیک از درگاه پست با ارائه نیابتی خدمات سازمان‌های استان را از برنامه‌های پست استان در سال‌جاری عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل،  وی اضافه کرد: نقش پست به عنوان درگاه این خدمات نقشی غیر قابل انکار است که امیدواریم با همکاری دستگاه‌های اجرایی استان این امر در استان محقق شود.