جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

زیرساخت‌های تحقق ۲۰ هزار شغل در اردبیل مهیا می‌شود - خبر

 

 

زیرساخت‌های تحقق ۲۰ هزار شغل در اردبیل مهیا می‌شود

استاندار اردبیل گفت: زیرساخت‌های تحقق 20 هزار شغل در استان اردبیل مهیا می‌شود.

زیرساخت‌های تحقق ۲۰ هزار شغل در اردبیل مهیا می‌شود
پیش از ظهر امروز اکبر بهنام‌جو در جریان سفر به شهرستان خلخال ضمن تبریک سال جدید به مردم استان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: زیرساخت‌های تحقق 20 هزار شغل در استان اردبیل مهیا می‌شود.
 
وی گفت: با همکاری ستاد تسهیلات سفر، فرمانداری، شهرداری خلخال و همکاری هلال‌احمر و نیروهای نظامی و انتظامی کارهای خوبی در استقبال از مسافران انجام شده و شهر کاملا برای فضای گردشگری آماده است.
 
استاندار اردبیل ادامه داد: در بحث بهداشتی، رفاهی، اقامتی و امنیت مسافران نیز اقدامات خوبی از سوی دستگاه‌ها انجام شده که امیدواریم باعث افزایش رضایتمندی مسافران در این ایام شود.
 
بهنام‌جو شروع پروژه‌های عمرانی استان را از شهرستان خلخال اعلام کرد و افزود: اجرای زیرساخت‌ها در شهرستان خلخال مهم است و در اواخر سال 1396 بحث سرمایه‌گذاری در تفرجگاه اندبیل با ورود بخش دولتی و شهرداری‌ها و همیاری‌های کشور و همکاری شهرداری خلخال ثبت شده و امسال کار خرید تلکابین و زیرساخت انجام و تا یکسال آینده این زیرساخت برای توسعه گردشگری شهرستان خلخال مورد استفاده مردم قرار خواهد گرفت.
 
وی اضافه کرد: پتانسیل گردشگری خلخال با پیگیری‌های مسؤولین استان و نماینده مردم خلخال و پیگیری فرماندار شهرستان به بهترین نحو در حال انجام است و در حوزه راه بحث ماجولان ماسوله در حال انجام و بحث جاده اصلی خلخال کلور درام نیز به یک پیمانکار قوی واگذار شده که امروز نیز از این مجموعه راه در دست ساخت برای توسعه استان بازدید خواهیم کرد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، استاندار اردبیل بیان کرد: این پروژه به یک پیمانکار خیلی قوی با یک زمانبندی هدف‌گذاری شده ۲ تا ۲ و نیم سال واگذار شده که مسیری ایمن و مطمئن برای سفر است و علاوه بر کاهش زمان برای سفر و هزینه‌ها در توسعه استان اردبیل نقش مهمی ایفا خواهد کرد.