سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

زیرساخت‌های برگزاری مسابقات قهرمانی کشور شنا در اردبیل ایجاد می‌شود - خبر

 

 

زیرساخت‌های برگزاری مسابقات قهرمانی کشور شنا در اردبیل ایجاد می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: به مناسبت روز اردبیل ۴ و ۵ مرداد ماه با شرکت بیش از ۱۵۰ شناگر مسابقات شنای زیر ۱۴ سال قهرمانی کشور در اردبیل برگزار می‌شود که آمادگی لازم برای تأمین زیرساخت‌های مورد نیاز این مسابقات وجود دارد.

زیرساخت‌های برگزاری مسابقات قهرمانی کشور شنا در اردبیل ایجاد می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، بهرام آقاخانی شامگاه دوشنبه در جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات قهرمانی کشور شنای زیر 14 سال در اردبیل اظهار داشت: اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل آمادگی لازم برای تأمین و ایجاد زیرساخت‌های لازم برای میزبانی از مسابقات شنای زیر 14 سال قهرمانی کشور را دارد و امیدواریم که این مسابقات برای رشد ورزش شنا در استان اردبیل نتایج مثبتی به دنبال داشته باشد.
 
وی گفت: به مناسبت روز اردبیل و در روزهای 4 و 5 مرداد ماه با شرکت بیش از 150 شناگر مسابقات شنای زیر 14 سال قهرمانی کشور در اردبیل برگزار می‌شود که قطعا این میزبانی آغازی برای برگزاری مسابقات مختلف شنا در استان اردبیل خواهد بود که اداره کل ورزش و جوانان استان در کنار هیئت شنای استان آمادگی همکاری‌های لازم با فدراسیون را دارد.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل افزود: خوشبختانه ورزش شنا در بعد همگانی پیشرفت مناسبی در سطح استان اردبیل دارد و باید تلاش کنیم که در بخش قهرمانی نیز بتوانیم استعدادهای ورزشی خوبی را در سطح کشور معرفی کنیم.
 
آقاخانی تصریح کرد: نصب سکوی استارت در استخر برای برگزاری مسابقات قهرمانی کشور و نیز آماده‌سازی مواردی از جمله خوابگاه برای شناگران در دستور کار قرار دارد و در صورت نیاز رایزنی‌های لازم را با سایر نهادها برای بهره‌مندی از امکانات آنها انجام می‌دهیم.