سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

زیرساخت‌های آموزشی و تفریحی در مناطق کم‌برخوردار و حاشیه‌نشین اردبیل فراهم شود - خبر

 

 

زیرساخت‌های آموزشی و تفریحی در مناطق کم‌برخوردار و حاشیه‌نشین اردبیل فراهم شود

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: از مسئولین انتظار داریم تا در راستای فراهم‌سازی خدمات شهری و مهیا کردن زیرساخت‌های آموزشی و تفریحی برای این مناطق بیش از پیش همت داشته باشند.

زیرساخت‌های آموزشی و تفریحی در مناطق کم‌برخوردار و حاشیه‌نشین اردبیل فراهم شود
ناصر عتباتی پیش از ظهر امروز در نشست با مدیران دفاتر تسهیل‌گری مناطق کم‌برخوردار اردبیل اظهار داشت: بررسی آخرین وضعیت مناطق کم‌برخوردار استان اردبیل به صورت مستمر انجام می‌شود تا ارائه خدمات و رفع مشکلات و مطالبات آنان در اسرع وقت برطرف شود.
 
وی با قدردانی از اقدامات این دفاتر بر لزوم استفاده از ظرفیت افراد مورد وثوق در ترویج فرهنگ صلح و سازش، تقویت مهارت‌های گفتاری و ارتباطی، فرهنگ کنترل خشم و غیره تأکید کرد و گفت: درصدد هستیم در راستای تحقق اهداف مورد نظر در این زمینه از ظرفیت مسئولان و دستگاه‌های ذی‌ربط بهره‌گیری کنیم.
 
رئیس کل دادگستری استان اردبیل بیان کرد: از مسئولین انتظار داریم تا در راستای فراهم‌سازی خدمات شهری و مهیا کردن زیرساخت‌های آموزشی و تفریحی برای این مناطق بیش از پیش همت داشته باشند و مشکلات و موانع موجود در این زمینه را به حداقل برسانند.
 
عتباتی تصریح کرد: برنامه‌ریزی در راستای تحقق اهداف مورد نظر برای فرهنگ‌سازی عدالت اجتماعی در تمام سطح استان و نیز برقراری نظم و امنیت در جامعه در دستور کاری قرار دارد و تمام تلاش خود را به‌کارمی‌گیریم تا اقدامات لازم در این زمینه تسریع شود.
 
وی بیان کرد: خوشبختانه اردبیل از استان‌های امن کشور است و این مهم نشان از تلاش‌های همه‌جانبه دستگاه‌های نظامی و انتظامی و قضائی است که شبانه‌روز در تلاش هستند.