جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

زیرساخت‌های امداد و نجات شهرهای اردبیل تقویت می‌شود - خبر

 

 

زیرساخت‌های امداد و نجات شهرهای اردبیل تقویت می‌شود

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: به منظور اهمیت موضوع امداد و نجات در سطح دنیا، به سبب ارتباط مستقیم با جان انسانها تقویت برخی زیرساختهای جمعیت هلال احمر در شهرهای استان اردبیل در دستور کار قرار دارد.

زیرساخت‌های امداد و نجات شهرهای اردبیل تقویت می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رامین معبودی گفت: جمعیت هلال احمر کشور به عنوان یک بازوی توانمند اجرایی و امدادی همواره در حوادث و سانحه‌های مختلف با شدت کم و بیش در کنار سایر دستگاه‌ها و ارگانها حاضر بوده و از این رو تقویت زیرساختهای امدادی در این جمعیت اهمیت بالایی دارد.
 
وی با اشاره به اینکه در دستور کار داریم تا برخی زیرساختهای امداد و نجات در شهرهای استان اردبیل را تقویت کنیم،‌ افزود: مردم با مشاهده لباس جمعیت هلال احمر به امنیت روانی می‌رسند و باید به خود ببالیم که در این لباس خدمت می‌کنیم، لکن برای ارائه خدمات بهتر و انجام ماموریت‌های خود به نحو احسن نیاز به برخی زیرساختهای معقول و مطلوب داریم که در این زمینه زیرساختهای امداد و نجات شهرهای اردبیل تقویت می‌شود.
 
سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل ادامه داد: تلاش ما ارتقای زیرساخت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری جمعیت هلال احمر در شهرستانهای استان است که برای این منظور نیازمند تخصیص اعتبارات و همکاری لازم از جوانب دستگاه‌های اجرایی هستیم.
 
معبودی با بیان اینکه حضور در هلال‌احمر اقدامی ایثارگرانه است گفت: اعضای جمعیت هلال احمر برای خدمت به هموطنان روز و شب نمی‌شناسند و وجود چنین جمعیت متعهد و متعصب در سطح کشور یک افتخار بزرگی است که شاید در دنیا کمتر کشورهایی از این نعمت برخوردار باشند.
 
وی خطاب به امدادگران ماموران جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه با همکاری هم در خدمت هموطنان باشیم بیان کرد: مرزهای جغرافیایی هیچ گاه برای جمعیت و امدادگران هلال احمر معنایی نداشته و ندارد و هر جا لازم باشد داوطلبان و پرسنل جمعیت هلال احمر در راستای آلام بشری آماده امدادرسانی هستند و این جای بسی خرسندی است.
 
سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: به منظور اهمیت موضوع امداد و نجات در سطح دنیا، به سبب ارتباط مستقیم با جان انسانها تقویت برخی زیرساختهای جمهیت هلال احمر در شهرهای استان اردبیل در دستور کار قرار دارد.