سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

زمین گلف استاندارد 60 هکتاری در اردبیل احداث می‌شود - خبر

 

 

زمین گلف استاندارد 60 هکتاری در اردبیل احداث می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با مشارکت بخش حصوصی، زمین گلف استاندارد 60 هکتاری در اردبیل احداث می‌شود.

زمین گلف استاندارد 60 هکتاری در اردبیل احداث می‌شود

بهرام آقاخانی ظهر امروز در مجمع انتخاباتی هیأت گلف استان اردبیل که در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی رضازاده برگزار شد، اظهار کرد: تمامی هیأت‌های ورزشی برای ارتقای ورزش در شاخص‌های مدنظر نیازمند دانش‌افزایی مربیان و داوران بوده و از تمامی فعالیت‌هایی که باعث رشد ورزش در ابعاد قهرمانی و همگانی شود، حمایت خواهیم کرد.

وی بر ضرورت برخورداری از توسعه متوازن در تمامی نقاط استان تأکید کرد و افزود: امیدواریم با حمایت‌های فدراسیون و هیأت گلف اردبیل؛ شاهد فعال بودن این رشته ورزشی در 10 شهرستان استان باشیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل تصریح کرد: با ورود بخش خصوصی زمین گلف استاندارد به مساحت 60 هکتار در منطقه آبی‌بیگلوی شهرستان نمین احداث خواهد شد و از طریق استانداری نیز موافقت‌های اولیه برای انجام حمایت‌های لازم  و دراختیار قرار دادن زمین به سرمایه‌گذار این بخش به عمل آمده است.
به گزارش خبرگزاری فارس، آقاخانی ادامه داد: با رایزنی‌های انجام یافته افتتاح و بهره‌برداری از زمین گلف استاندارد در اردبیل طی سال آینده انجام خواهد شد و در صورت عملیاتی شدن این موضوع علاوه بر کسب موفقیت در میزبانی مسابقات مختلف گلف، در توسعه گردشگری نیز گام‌های ارزنده‌ای برداشته خواهد شد.