جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

زمین لرزه در اردبیل خسارتی نداشته است - خبر

 

 

زمین لرزه در اردبیل خسارتی نداشته است

مدیر کل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: خوشبختانه زمین لرزه در اردبیل خسارتی نداشته و در ارتباط با مصدومان احتمالی این حادثه در استان اردبیل گزارشی نرسیده است.

زمین لرزه در اردبیل خسارتی نداشته است

مسعود امامی یگانه  اظهار کرد: زلزله در بیشتر مناطق استان اردبیل احساس شد و بزرگی زلزله ترس و وحشت در بین هم استانی‌ها به وجود آورد تا حدی که برخی از مردم  تا دقایقی پس از زمین لرزه در خیابان‌ها به سر بردند.

وی افزود: خوشبختانه در پی وقوع زلزله هیچ  فوتی و مصدومی گزارش نشده و این زمین لرزه در استان اردبیل خسارتی در پی نداشته است

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل با بیان اینکه این زمین لرزه تاکنون پس لرزه‌ای نداشته است، ادامه داد: نیروهای  امدادی در استان در حال آماده‌باش کامل برای مقابله با حوادث احتمالی هستند و استان اردبیل برای امدادرسانی به استان‌هایی که  نیاز به کمک‌داشته باشند اعلام آمادگی کرده است.

امامی متذکر شد: در حال حاضر وضعیت زندگی شهروندان به حالت عادی بازگشته است.

به گزارش خبرگزاری فارس، اکبر صمدی فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان پارس آباد نیز در پی وقوع زلزله شدید در مرز ایران وعراق,  دستور آماده باش به  کلیه نیروهای امدادی و عملیاتی با تمامی امکانات و تجهیزات موجود برای مقابله با هرگونه حوادث احتمالی داد.