جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

زمین تخصصی گلف اردبیل امسال به بهره‌برداری می‌رسد - خبر

 

 

زمین تخصصی گلف اردبیل امسال به بهره‌برداری می‌رسد

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با تخصیص اعتبارات لازم پیش‌بینی می‌شود زمین تخصصی هیئت گلف با مقیاس ۴۰ هکتار امسال به بهره‌برداری برسد.

زمین تخصصی گلف اردبیل امسال به بهره‌برداری می‌رسد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، بهرام آقاخانی گفت: حفظ و صیانت از منابع طبیعی برای ما از مهم‌ترین برنامه‌هایی اشت که به منظور ثبت سمن‌های منابع طبیعی و حمایت از اشخاص و مجموعه‌های مربوطه انجام می‌شود.
 
وی افزود: نقش ورزشکاران در برنامه‌های آموزشی صیانت از منابع طبیعی جزو اقدامات شاخص است و نیاز است مشارکت همه‌جانبه‌ای در ارتباط با حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست مبنای کار قرار گیرد تا بتوانیم از این طریق مشکلات و موانع موجود را در این زمینه برطرف کنیم.
 
 سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: از ورزشکاران فعا در حوزه منابع طبیعی حمایت می‌کنیم و تمام تلاش ما  بر این است که بتوانیم با تقویم خاصی برنامه‌های خاص ورزشکاران را اجرا کنیم و از این طریق در ارتقای ورزش در استان اقدامات مناسبی را انجام دهیم.
 
آقاخانی تصریح کرد: با تخصیص اعتبارات لازم پیش‌بینی می‌شود زمین تخصصی هیئت گلف با مقیاس 40 هکتار امسال به بهره‌برداری برسد که انتظار می‌رود در این زمینه مسئولان و دستگاه‌های اجرایی مربوطه در این زمینه با ما نهایت همکاری و مشارکت را داشته باشند.
 
سرپرست ورزش و جوانان استان اردبیل از احداث دو زورخانه در خلخال و مشگین‌شهر خبر داد و اظهار کرد: اهمیت به رشته پهلوانی و زورخانه‌ای برای ترویج و توسعه فضاهای معنوی در دستور کار قرار گرفته تا بتوانیم از این طریق نیازها و مطالبات مردمی را توسعه و گسترش دهیم.
 
آقاخانی افزود: یک هزار و 500 ورزشکار در رشته پهلوانی و زورخانه‌ای فعالیت می‌کنند که در تقویت برنامه‌های معنوی در میادین ورزشی و فضای تفریحات سالم برای جوانان باید از ظرفیت‌ها و امکانات موجود در این زمینه استفاده شود تا بتوانیم در احیای این رشته‌ معنوی ورزشی گام‌های اساسی برداریم.