جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

زمینه تجاری‌سازی ایده‌های جوانان فراهم می‌شود - خبر

 

 

زمینه تجاری‌سازی ایده‌های جوانان فراهم می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: زمینه تجاری‌سازی ایده‌های جوانان فراهم می‌شود.

زمینه تجاری‌سازی ایده‌های جوانان فراهم می‌شود

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سیدحامد عاملی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل افزود: چنانچه جوانان و سازمان‌های مردم‌نهاد دارای طرح و ایده‌ای باشند، با هدف رونق کسب و کار از ایده‌های قشرجوان فعال و پویای جامعه حمایت خواهد شد.

وی اظهار کرد: بهره‌گیری از ظرفیت سمن‌ها در شکوفایی برنامه دستگاه‌های اجرایی و عملیاتی‌تر شدن فعالیت‌های مورد نظر مثمر ثمر خواهد بود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل به ضرورت فراهم شدن شرایط تسهیل اجرای مناسب فعالیت و برنامه‌ سمن‌ها اشاره کرد و افزود: بحث و بررسی در زمینه حل موانع و مشکلات سازمان‌های مردم نهاد ضروری بوده و باید با نیازسنجی مناسب زمینه افزایش فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد در حوزه‌های مختلف را فراهم کرد.

عاملی به نهادینه شدن فرهنگ گفت‌وگو در جامعه اشاره کرد و توضیح داد: باید شرایطی در جامعه ایجاد کنیم تا رسالت جدید نسل جوان در برخورد با مسائل و مشکلات، تبدیل کردن آن به فرهنگ گفتمان در جامعه شود.

وی تصریح کرد: چنانچه جوانان و سازمان‌های مردم‌نهاد دارای طرح و ایده‌ای باشند، با هدف رونق کسب و کار از ایده‌های این قشر فعال و پویای جامعه حمایت خواهیم کرد تا شرایط تجاری‌سازی برنامه‌ها و ایجاد امکانات مدنظر را فراهم آوریم.