سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

زمینه‌ برگزاری اردوی تیم‌های لیگ برتری دوچرخه‌سواری در اردبیل فراهم می‌شود - خبر

 

 

زمینه‌ برگزاری اردوی تیم‌های لیگ برتری دوچرخه‌سواری در اردبیل فراهم می‌شود

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: با برنامه‌ریزی‌های لازم زمینه‌های برگزاری اردوی تیم‌های لیگ برتری دوچرخه‌سواری در اردبیل فراهم می‌شود.

زمینه‌ برگزاری اردوی تیم‌های لیگ برتری دوچرخه‌سواری در اردبیل فراهم می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری اظهار داشت: توجه و توسعه ورزش‌های همگانی از مهم‌ترین اولویت‌های فدراسیون دوچرخه‌سواری است  و در این زمینه تلاش می‌کنیم با برنامه‌ریزی‌های لازم زمینه توسعه ان را فراهم آوریم.
 
خسرو قمری با بیان اینکه توجه و توسعه ورزش‌های همگانی با جدیت توسط این هیئت دنبال می‌شود، گفت: تلاش و فعالیت در حوزه همگانی می‌تواند استعدادهای ارزشمندی را در عرصه دوچرخه‌سواری معرفی کند.
 
وی با اشاره به اصلی‌ترین نیاز دوچرخه‌سواری استان اردبیل بیان کرد: از اولین برنامه‌های رئیس جدید هیئت دوچرخه‌سواری استان تأسیس یک باشگاه حرفه‌ای در سطح استان است که انتظار می‌رود پیگیر این خلاء باشد.
 
رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری افزود: از دغدغه‌های اصلی فدراسیون دوچرخه سواری، نبود تیم‌هایی از اردبیل و آذربایجان شرقی در تور بین‌المللی آذربایجان است که باید هیئت در این راستا برنامه‌ریزی کنند.
 
قمری تصریح کرد: فدراسیون دوچرخه‌سواری آمادگی دارد بسترسازی حضور اردو تیم ملی، تیم‌های لیگ برتری و برگزاری مسابقات در استان اردبیل را فراهم کند که این عمل بستگی به عملکرد هیئت جدید دوچرخه‌سواری استان دارد.