سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

ریشه تروریسم جهانی در آمریکاست - خبر

 

 

ریشه تروریسم جهانی در آمریکاست

امام جمعه اردبیل گفت: ریشه و مرجع تروریسم جهانی در آمریکاست و در حمله به کشورهای مختلف و حمایت از داعش این موضوع به اثبات رسیده است.

ریشه تروریسم جهانی در آمریکاست
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، آیت‌الله سیدحسن عاملی با حضور در سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل اقدام سخیف دولت آمریکا به دلیل قرار دادن سپاه پاسداران در لیست تروریستی را محکوم کرده و حمایت همه جانبه خود را از مجموعه سپاه پاسداران اعلام کردند.
 
امام جمعه اردبیل در این اجتماع اظهار داشت: تمامی ائمه جمعه استان اردبیل حمایت‌ها و لبیک خود را به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام داشته و حرکت سخیف و احمقانه دولت آمریکا را که بر خلاف تمام قواعد بین‌المللی است که مجموعه نظامی کشور را در لیست تروریست‌ها قرار داده را محکوم می‌کنیم.
 
عاملی با بیان اینکه آمریکا تمام امکانات خود را در اختیار اسرائیل که یک مجموعه تروریستی دولتی است قرار داده است، افزود: آمریکا مرجع، ریشه و اساس تروریسم در دنیاست و در حمله به کشورها، ساقط کردن دولت‌های مشروع و راه‌اندازی و حمایت از داعش بزرگترین تروریست دنیا و حمایت از تروریسم به صورت مفصل تمام قوانین بین‌المللی را نقض کرده است.
وی بیان کرد: تمام دنیا می‌داند که سپاه پاسداران با این اعلام آمریکا، سرش به عرش رفت و در همه دنیا از جایگاه ویژه‌ای برخودار شد و برای یک ملت و دولت مایه عزت، اقتدار و مباهات است که این اهریمن خونریز یعنی آمریکا با آن مجموعه مقدس مخالفت می‌کند.
 
نماینده ولی‌فقیه در استان اردبیل با بیان اینکه سپاه پاسداران نقش به‌سزایی در تاریخ کشور دارد، تصریح کرد: وظیفه دینی و ملی ما پس از حرکت غیرمعقولانه آمریکا این بود که با حضور خود در سپاه حضرت عباس(ع) به این مجموعه با عظمت عرض ارادت داشته باشیم چرا که سپاه پاسداران حق استثنایی و بخصوصی بر دوش کشور دارد.
 
عاملی گفت: امروز بنیه مجموعه نظامی کشور با مجموعه سپاه تحقق یافته و هیبت و اقتدار کشور با سپاه به وجود آمده و سپاه عنصر قدرت جمهوری اسلامی ایران است و ما قدردان این نعمت بزرگ هستیم و امیدواریم که همیشه سربلند بوده و در خدمت به دین و کشور و نظام بیش از پیش موفق و پیروز باشند.