سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

رکوردشکنی خیران اردبیلی/ پرداخت ۳ میلیارد تومان به ایتام در۳ ماه - خبر

 

 

رکوردشکنی خیران اردبیلی/ پرداخت ۳ میلیارد تومان به ایتام در۳ ماه

معاون کمیته امداد امام خمینی(ره) اردبیل گفت: حامیان طرح‌های اکرام ایتام و محسنین بیش از سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به‌صورت نقدی و غیرنقدی در سه ماهه نخست سال‌جاری به فرزندان معنوی خود کمک کرده‌اند.

رکوردشکنی خیران اردبیلی/ پرداخت ۳ میلیارد تومان به ایتام در۳ ماه

صفر توحیدی اظهار کرد: حامیان بیش از دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به‌صورت نقدی به حساب ایتام و فرزندان خانوار تحت حمایت واریز کرده‌اند.

وی به رشد ۶۴ درصدی کمک‌های حامیان در سه ماهه نخست سال‌جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته اشاره کرد و افزود: ایتام و فرزندان مشمول طرح محسنین بیش از سایر مددجویان نیازمند رسیدگی هستند که حامیان با کمک‌های خود روحیه نشاط و شادابی آنها را افزایش می‌دهند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اردبیل بیان کرد: یک هزار و ۸۰۰ یتیم در قالب طرح «اکرام ایتام» و  سه هزار و ۷۰۰ نفر از فرزندان خانوار تحت حمایت نیز در قالب طرح «محسنین» از حمایت‌های حامیان بهره‌مند هستند.
 

توحیدی بیان داشت: ۲۷ هزار حامی در طرح‌های کمیته امداد ثبت نام کرده‌اند که بخش مهمی از نیازهای اساسی ایتام با کمک‌ آنان رفع می‌شود که شکوفایی استعدادهای کودکان را به دنبال خواهد داشت و توانمندسازی و خوداتکایی خانوار تحت حمایت از برنامه‌های آتی این سازمان است.

وی گفت: نیکوکاران می‌توانند با مراجعه حضوری به ستاد اکرام ایتام و محسنین واقع در کمیته امداد استان اردبیل و شهرستان‌های تابعه، یا تماس تلفنی با شماره تلفن ۰۴۵۳۳۷۴۶۲۰۰ ایتام و فرزندان مشمول طرح محسنین را یاری کنند.