جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

رژه نیروهای مسلح - خبر

 

 

رژه نیروهای مسلح

همزمان با سراسر کشور،در نخستین روز از هفته دفاع مقدس یگانهای نمونه نیروهای مسلح استان با برگزاری مراسم رژه ، قدرت ،آمادگی و جدید ترین سلاحها وتجهیزات خود را برای دفاع از حدود نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به نمایش گذاشتند.

رژه نیروهای مسلح

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، درمراسم رژه یگانهای نمونه نیروهای مسلح مستقردر مرکز استان ،که در میدان ارتش اردبیل برگزار شد، استاندار اردبیل گفت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادتهای مردان و زنان قهرمان وتاریخ سازیست که برای دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی از تمامی هستی خود گذشتند.
خدابخش افزود: امنیت امروز ما یکی از ثمرات وبرکات مقاومت بی نظیر ملت ایران در دوران دفاع مقدس است وملت قهرمان ما باحماسه آفرینی های عظیم و تقدیم  بیش از 200هزار شهید والامقام، درسی فراموش نشدنی به دشمنان دادندوبه همین خاطر است که اکنون دشمنان جرات کوچکترین تعرض به ایران اسلامی را ندارند.
استاندار اردبیل تاکید کرد: 8سال دفاع مقدس مقطعی طلایی و الگویی بی نظیر برای نسل جوان است تا این عزیزان بدانند که با اتکا به توان واستعدادهای داخلی ، حفظ وحدت وانسجام ملی وحرکت در مسیر رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی می توان با قدرت وافتخار از سخت ترین شرایط گذرکرد و عزتمندانه از حقوق خود دفاع نمود.

در ادامه فرمانده تیپ 40 مستقل پیاده ارتش نیز با تاکید بر آمادگی کامل این تیپ برای اجرای ماموریت های محوله گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران به برکت تجربیات دوران دفاع مقدس و تجهیزات مدرن و بومی خود توان مقابله با هر نوع تهدیدی را دارد.
امیر سرتیپ مختاری فر وحدت بین نیروهای مسلح و دولت را عاملی بسیار مهم برای ایستادگی در برابرزیاده خواهی های استکبار جهانی دانست و افزود: پشتیبانی نیروهای مسلح از دولت به آمریکا اجازه نخواهد داد خارج از توافقات انجام شده در برجام چیزی را به دولتمردان ایران تحمیل کند.