جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

رژه نیروهای مسلح ۳۱ شهریور در اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

رژه نیروهای مسلح ۳۱ شهریور در اردبیل برگزار می‌شود

فرمانده تیپ ۴۰ متحرک هجومی ارتش اردبیل گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس رژه نیروهای مسلح ۳۱ شهریور ماه در اردبیل برگزار می‌شود و تمهیدات لازم برای برگزاری این رژه انجام شده است.

رژه نیروهای مسلح ۳۱ شهریور در اردبیل برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ کریم چشک گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس رژه نیروهای مسلح 31 شهریور ماه در اردبیل برگزار می‌شود و تمهیدات لازم برای برگزاری این رژه انجام شده است.
 
وی با اشاره به این که انتظار می‌رود رژه نیروهای مسلح به طور باشکوه برگزار شود گفت: تمهیدات لازم در این زمینه انجام یافته و تعاملات لازم با فرمانداری و مدیران ذیربط انجام یافته که بی‌شک برگزاری باشکوه این رژه دور از انتظار نیست.
 
فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی ارتش اردبیل گفت: پیام رژه نیروهای مسلح اقتدار و عظمت ملت ایران است و بار دیگر نیروهای مسلح عظمت ملت ایران ا به دنیا نشان می‌دهند.
 
چشک تصریح کرد: دنیا روی نیروهای مسلح ایران حساب ویژه باز کرده و دشمن با اقتدار و عظمت نیروهای مسلح هیچ نگاه چپی نمی‌تواند به نیروهای مسلح داشته باشد.
 
وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام گفت: اقتدار و عظمت کنونی کشورمان در سایه خون پاک شهدای والامقام رقم خورده و ما با جان و دل از این مهم دفاع می‌کنیم.
 
فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی ارتش اردبیل گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس برنامه‌های مختلفی برگزار می‌شود که دیدار با خانواده‌های معظم شهدا رژه نیروهای مسلح از مهم‌ترین برنامه‌ها خواهد بود و این هفته فرصت بزرگی است که یاد ایثارگری‌هایی رزمندگان را گرامی بداریم.