جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

رژه خودرویی جمعیت هلال احمر اردبیل برگزار شد - خبر

 

 

رژه خودرویی جمعیت هلال احمر اردبیل برگزار شد

همزمان با گرامیداشت هفته جمعیت هلال احمر رژه خودرویی امدادگران و نجات‌گران جمعیت هلال احمر استان اردبیل برگزار شد.

رژه خودرویی جمعیت هلال احمر اردبیل برگزار شد

 در مراسمی که عصر امروز در اردبیل برگزار شد، در گرامیداشت هفته هلال احمر این مجموعه توان خودرویی، ناوگان ترابری و امدادرسانی به موقع خود را به همراه تجهیزات و امکانات جدید در امر امدادگری و نجات‌گری به معرض نمایش گذاشت.

سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل در این مراسم اظهار کرد: به مناسبت هفته هلال احمر، رژه خودرویی این جمعیت در مرکز استان برگزار شد.

عزیز ارشادیان تصریح کرد: رژه خودرویی جمعیت هلال احمر با حضور بیش از 20 دستگاه انواع خودروهای امدادی برگزار شد.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این رژه گفت: این رژه به منظور نشان دادن آمادگی و اقتدار هلال احمر استان اردبیل برگزار شد تا ناوگان حمل و نقل و آمادگی آنها به صورت عمومی به نمایش گذاشته شود.

سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل با یادآوری مسیر رژه خودرویی هلال احمر بیان کرد: این رژه از محل معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل واقع در شهرک سینا آغاز شده و از مسیر بزرگراه شهدا تا میدان بسیج ادامه داشت.

به گزارش فارس،  ارشادیان با بیان اینکه رژه خودرویی هلال احمر با همکاری راهنمایی و رانندگی اردبیل برگزار شد، اضافه کرد: در این رژه آمبولانس‌ها، خودروهای ست نجات، موتورهای بیمارستانی و خودروهای امدادی به نمایش گذاشته شدند.