رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

رئیس جدید دانشگاه محقق اردبیلی معارفه شد - خبر

 

 

رئیس جدید دانشگاه محقق اردبیلی معارفه شد

رئیس جدید دانشگاه محقق اردبیلی با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم معرفی شد.

رئیس جدید دانشگاه محقق اردبیلی معارفه شد
بعد از ظهر امروز رئیس جدید دانشگاه محقق اردبیلی با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم معرفی شد و از زحمات گودرز صادقی، رئیس سابق این دانشگاه قدردانی به عمل آمد.
 
اکبر بهنام‌جو، استاندار اردبیل در این مراسم اظهار کرد: تولیدات علمی دانشگاه و مقالات علمی باید به سمت و سوی کاربردی شدن و حل مشکلات اصلی جامعه از جمله مشکلات اقتصادی و بیکاری برود.
 
وی افزود: دانشگاه باید فعالیت‌های خود را مطابق با علم روز پیش ببرد و اگر این اتفاق نیافتد دانشگاه پویایی و تاثیرگذاری خود ار از دست خواهد داد.
 
استاندار اردبیل تصریح کرد: در ماه‌های گذشته برنامه‌های بسیاری موثری را در دانشگاه‌های استان آغاز کرده‌ایم که از جمله آن بحث ایجاد دانشکده آبدرمانی در دانشگاه علوم‌پزشکی و ایجاد دانشکده گردشگری از طریق دانشگاه آزاد اسلامی است که امیدواریم یک برنامه موثر نیز در این زمینه با همکاری دانشگاه محقق انجام شود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، بهنام‌حو اضافه کرد: باید فضای گفتگو در حوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در دانشگاه فراهم شود و به سمتی حرکت کنیم که رشته‌های کاربردی در دانشگاه با صنایع مربوطه و سرمایه‌گذاران این حوزه ارتباط خوبی داشته باشند تا شاهد رشد و پیشرفت در استان باشیم.