جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

رویدادهای ورزشی استان در 8 شهریور - خبر

 

 

رویدادهای ورزشی استان در 8 شهریور

مسابقات فوتسال کشوری در رده نوجوانان ونونهالان از امروز در شهرستان مشگین شهر آغاز شد.

رویدادهای ورزشی استان در 8 شهریور

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، این مسابقات در گروه های سوم و چهارم با شرکت 22 تیم از مناطق مختلف کشور در سالن ورزشی شهدا برگزار می شود.. به گفته رئیس اداراه ورزش وجوانان مشگین شهر این رقابت ها زیر نظر فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود و از هر گروه 2 تیم به مرحله بعدی مسابقات راه خواهند یافت. در نخستین روز این مسابقات مشکین جوان با نتیجه 5بر4تیم منتخب سمنان را شکست داد، تالار وحدت همدان وتبریز 1-1مساوی شدند وتیم ستاره ناجیان مشگین شهر با نتیجه پرگل 5بریک هیئت فوتبال قزوین را شکست داد. 

 

ووشو کار اردبیلی طلای رقابتهای یونیورسیاد 2017 جهان را از آن خود کرد. دررقابتها ووشو2017 دانشجویان جهان که به میزبانی کشورچین تایپه برگزارشد عصر دیروز جعفر شیرزاد ساندا کار اردبیلی ونماینده کشورمان در این رقابتها که به همراه تیم ملی ووشوی کشورمان حضور یافته بود توانست دروزن منهای 70 کیلوگرم با شکست حریفان روسی وارمنستانی ودرنهایت با مغلوب کردن حریف قزاقستانی خود مدال زرین طلا را برای خود وکشورمان به ارمغان آورد. ووشو کار اردبیلی چند دوره قهرمانی ونایب قهرمانی رقابتهای آسیایی وجهانی را در کارنامه خود دارد. 

 

تیم جودو اردبیل نائب قهرمان رقابتهای المپیاد شمالغرب کشورشد. در نخستین دوره المپیاد ورزشی نوجوانان پسر شمالغرب کشور در رشته جودو که باشرکت تیمهای منتخب استانهای آذربایجانهای شرقی و غربی،اردبیل و زنجان به میزبانی استان کردستان برگزارشد، پسران جودوکاران اردبیلی در اوزان مختلف موفق به کسب 2 مدال طلا، 2 نقره و 4 برنز شدند. اصغر وعلی رزاقی مدال طلا - رضا امانی و حسین سرداری مدال نقره و آرمین فلاحتی ، محمدرضا فریدونی ، امین فیضی و فرشاد مروتی مدال برنز این دور از رقابتها را از آن خود کردند.