سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

رویدادهای مهم ورزشی استان در 26 اردیبهشت ماه - خبر

 

 

رویدادهای مهم ورزشی استان در 26 اردیبهشت ماه

مسابقات تیراندازی به اهداف پروازی در خلخال برگزار شد.

رویدادهای مهم ورزشی استان در 26 اردیبهشت ماه

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، این مسابقات با شرکت 30 نفر ازورزشکاران رشته تیراندازی به اهداف پروازی در ماده تراپ ، در رده سنی جوانان با شرکت تیراندازانی از استانهای اردبیل ، تهران و گیلان به میزبانی خلخال برگزار شد که در پایان شایان نقی زاده و بهزاد نوروزی از خلخال و سید رشید اطهر نیاری از اردبیل با زدن بیشترین هدف ، به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند

پنجمین دوره مسابقات استانی طرح ملی دادرس جمعیت هلال احمر استان اردبیل با شرکت 280 دانش آموز در اردوگاه مقدس اردبیلی شهرستان سرعین برگزار شد که در پایان در بخش دختران تیم های اردبیل، گرمی و خلخال و دربخش پسران تیم های سرعین، نمین و گرمی به ترتیب اول تا سوم شدند. 

در آستانه سالروز آزاد سازی خرمشهر ،‌ سالن سوم خرداد سپاه ناحیه بیله سوار افتتاح شد. برای ساخت این سالن ورزشی 350 میلیون تومان هزینه شده است. سرهنگ کارگر معاون مهندسی سپاه حضرت عباس (ع) گفت : تاکنون 43سالن صالحین دراستان وشهرهای استان افتتاح شده و17 سالن دیگر نیز تا سوم خرداد به بهره برداری خواهد رسید. در مراسم افتتاح سالن سوم خرداد بیله سوار حرکات نمایشی توسط رزمی کاران اجرا شد. 

بوکسور اردبیلی درمسابقات بوکس قهرمانی نوجوانان کشور طلایی شد. در سومین روز ازدومین دوره جشنواره بوکس قهرمانی نوجوانان کشور که با حضور بوکسورهایی از سراسر کشورمان به میزبانی شهر اراک برگزار شد فرهاد مرادی بوکسور نوجوان اردبیلی در وزن 59 کیلوگرم موفق به کسب مدال طلا و عنوان قهرمانی این دور از رقابتها شد.