سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

رویدادهای مختلف ورزشی؛ از برگزاری مسابقات فوتبال تا لیگ والیبال بانوان در اردبیل - خبر

 

 

رویدادهای مختلف ورزشی؛ از برگزاری مسابقات فوتبال تا لیگ والیبال بانوان در اردبیل

مسابقات فوتبال لیگ نونهالان دسته سه کشور با انجام دو بازی در مشگین شهر ادامه یافت.

رویدادهای مختلف ورزشی؛ از برگزاری مسابقات فوتبال تا لیگ والیبال بانوان در اردبیل

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در بازی نخست این رقابتها تیم فوتبال نونهالان ایرانیان اردبیل با نتیجه یک بر صفر بر تیم علم وادب اردبیل غلبه کرد ودر دیگر بازی نیز تیم ساوالان یوردوم مشگین شهر با نتیجه یک بر صفر بر تیم زاگرس مهاباد پیروز شد. این مسابقات با شرکت 40 تیم در 8 گروه در مناطق مختلف کشور در حال برگزار یست و شهرستان مشگین شهر میزبان گروه اول این دوره از مسابقات در ورزشگاه تختی می باشد.

بوکسورهای نونهال اردبیلی در مسابقات بوکس قهرمانی کشور خوش درخشیدند. مسابقات بوکس قهرمانی نونهالان کشور به مدت 4 روزدرشهر گالیکش استان گلستان برگزارشد که 2 بوکسور اردبیلی به نمایندگی از استانمان توانستند یک مدال طلا ویک برنز را از آن خود کنند. در این رقابتها علی مستمند در وزن 43 کیلوگرم به مدال طلا دست یافت و مهران بنیادی در وزن 50 کیلو گرم مدال برنز این رقابتها را به گردن آویخت.

لیگ والیبال بانوان استان اردبیل با قهرمانی تیم گلدستون پایان یافت. دیدارنهایی لیگ والیبال بانوان استان در اردبیل برگزارشد که پس از تیم گلدستون اردبیل تیم های مدیران خودرو وهیات والیبال خلخال به ترتیب مقامهای دوم وسوم دست یافتند.