جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

رونمایی از 10 عنوان کتاب حوزه دفاع مقدس در اردبیل - خبر

 

 

رونمایی از 10 عنوان کتاب حوزه دفاع مقدس در اردبیل

در مراسمی از 10 عنوان کتاب حوزه دفاع مقدس در سالن ولایت اردبیل رونمایی شد.

رونمایی از 10 عنوان کتاب حوزه دفاع مقدس در اردبیل

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، حماسه قایناغی، خاطرات مهر، مهر دخترم، زیر پلک ماه دفتر دستان کوچک، اسماعیل، چهل عشق، سیمرغ، ایستادگی در دفاع مقدس، مسافر کتابهایی بودند که امروز رونمایی شدند.
در این مراسم که در سالن ولایت اردبیل برگزار شد همچنین از شیوا اسماعیلی، علیرضا پرمهری و مائده دستغیب که داستان کوتاه به جشنواره یوسف فرستاده بودند قدردانی شد.
امیر گرامی رییس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس در این مراسم گفت: سند راهبردی حوزه ادبیات دفاع مقدس تدوین می شود.
او با اشاره به اینکه در سه سال اخیر به اندازه بیست سال گذشته آثار فرهنگی در حوزه دفاع مقدس کار شده است تصریح کرد: کار در این حوزه مسئولیت سنگینی است و باید پاسخگوی سیصد هزار شهید باشیم.
امیر گرامی کار در رده کودکان را از اولویت سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس برشمرد و گفت: در بولونیای ایتالیا 64 اثر در این رده سنی را عرضه خواهیم کرد.
او همچنین بر لزوم تولید کتابهای رمان در حوزه دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: در خارج از کشور کتابهای رمان خواهان زیادی دارد و می توانیم از این طریق دفاع مقدس را به آنها بشناسانیم.
سردار بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل هم بر لزوم تولید کتابها و آثار دیگر از همه شهدا بویژه شهدای شاخص تاکید کرد و از نویسندگان و به خصوص نهادهای متولی خواست در محتوای کتابها دقیق باشند.