جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

رونمایی از ۱۰ عنوان کتاب در جهاد دانشگاهی اردبیل - خبر

 

 

رونمایی از ۱۰ عنوان کتاب در جهاد دانشگاهی اردبیل

در جلسه شورای انتشارات جهاد دانشگاهی اردبیل از ۱۰ عنوان کتاب منتشر شده توسط این مرکز رونمایی شد.

رونمایی از ۱۰ عنوان کتاب در جهاد دانشگاهی اردبیل

در این جلسه مهران اوچی اردبیلی، رئیس جهاددانشگاهی اردبیل گفت: انتشارات جهاد دانشگاهی استان اردبیل از ظرفیت‌های این نهاد محسوب می‌شود و تاکنون خدمات ارزنده‌ای را در حوزه‌های مختلف به ویژه در حوزه فرهنگ به جامعه ارائه کرده است.

او با اشاره به اینکه فعالیت‌های انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل نسبت به سال‌های گذشته رشد خوبی داشته است، ادامه داد: انتشار علوم مختلف در قالب کتاب‌های منتشر شده توسط مرکز انتشارات این نهاد، یکی از اهداف و سیاست‌های جهادانشگاهی است و خوشبختانه این مرکز مورد اعتماد دانشگاهیان و مولفان بوده و جایگاه خوبی در استان دارد.

اوچی اردبیلی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه نشر کتاب‌های علمی و دانشگاهی موجب بهبود کیفیت روند آموزشی در استان می‌شود، مرکز انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل آماده چاپ و انتشار کتب اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها می‌باشد.

او یادآور شد: جهاد دانشگاهی به عنوان نهادی علمی، فرهنگی و پژوهشی تلاش می‌کند تا رسالت‌های خود را در حوزه‌های مختلف به خوبی ایفا نماید.

در ادامه مدیر مسئول انتشارات جهادانشگاهی استان نیز اظهار کرد: در سال گذشته با وجود اینکه شیوع ویروس کرونا موجب اخلال در فعالیت‌های این مرکز شده بود، ۲۵ عنوان کتاب به چاپ رسید و ۱۰ عنوان کتاب نیز در مراحل داوری مورد پذیرش قرار نگرفت.

مهران محمدی تصریح کرد: تاکنون یکصد و ۲۲ عنوان کتاب توسط انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل به چاپ رسیده که این امر نشان از روند مناسب فعالیت‌های این مرکز در حوزه نشر کتاب را نشان می‌دهد.