سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

رونمایی از کتاب شهر مقدس زندگینامه سردار پاسدار شهید سلیم‌زاده - خبر

 

 

رونمایی از کتاب شهر مقدس زندگینامه سردار پاسدار شهید سلیم‌زاده

با حضور مسئولان استان و شهرستان مشگین‌شهر همزمان با هفته وحدت بسیج و ولادت حضرت محمد(ص) از کتاب شهر مقدس زندگینامه سردار پاسدار شهید حمزه سلیم‌زاده نوشته احد بیوته هنرمند اردبیلی رونمایی شد.

رونمایی از کتاب شهر مقدس زندگینامه سردار پاسدار شهید سلیم‌زاده

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،  با حضور مسئولان استان و شهرستان مشگین‌شهر همزمان با هفته وحدت بسیج و ولادت حضرت محمد(ص) از کتاب شهر مقدس زندگینامه سردار پاسدار شهید حمزه سلیم‌زاده نوشته احد بیوته هنرمند اردبیلی در مجتمع فرهنگی مشگین‌شهر رونمایی شد.

احد بیوته نویسنده کتاب شهر مقدس اظهار داشت: یکی از اولویت‌های اساسی ما ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و تلاش ما این است که با نوشتن این کتاب در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و انتقال آن به نسل جوان گام برداریم.

وی بیان کرد: در حال حاضر معرفی زندگینامه شهدای والامقام رسالتی خطیر و حساس است و انتظار داریم دستگاه‌های برتر در این زمینه حمایت‌های همه‌جانبه داشته باشند.

هنرمند اردبیلی ضمن تشکر از مدیرعامل پل معلق مشگین‌شهر از حمایت همه‌جانبه از تدوین جاپ کتاب دفاع مقدس بیان کرد: انتظار می‌رود با حمایت‌های همه‌جانبه کتاب‌های بیشتری با محوریت شهدای والامقام تدوین و چاپ کنیم.