رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۸

رونمایی از تولیدات مرکز اردبیل در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی - خبر

 

 

رونمایی از تولیدات مرکز اردبیل در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

امروز استکبار جهانی با امپراطوری رسانه ای خود و با هدف باورسوزی به میدان آمده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در مراسم رونمایی از تولیدات فاخر صدا و سیمای مرکز اردبیل در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: امروز استکبار جهانی با امپراطوری رسانه ای خود و با هدف باورسوزی و استخدام عواطف انسانی به میدان آمده که در این جنگ پیچیده رسانه ملی نقش و وظیفه خطیری بر عهده دارد.

آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل که در مراسم رونمایی از تولیدات فاخر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صداوسیمای مرکز اردبیل سخن می گفت اظهار داشت: پس از قرن ها تاریکی ما به برکت انقلاب اسلامی توانستیم سرنوشت مملکت خود را به دست گرفته و کشور را از تولیت بیگانگان و تحقیر تاریخی استکبار آزاد کنیم

وی تصریح کرد: در بزرگداشت این آزادی و به شکرانه بدست آوردن بزرگترین و مستقل ترین انقلاب قرن هر چه قدر در برابر شهداء و امام خمینی(ره) خاضع باشیم بازهم کم است و باید تلاش مضاعفی برای پیشبرد اهداف عالیه انقلاب اسلامی انجام دهیم.

نماینده ولی فقیه در استان در ادامه سخنان خود از انقلاب اسلامی به عنوان یک پدیده الهی که در این چهل سال در برابر همه هجمه های دشمنان به خوبی ایستادگی کرده است یاد کرد و گفت: امروز تحمل پذیری و مقاومت ملت مظلوم ایران در برابر استکبار جهانی به الگو و ضرب المثلی برای ملت های جهان تبدیل شده است.

نماینده ولی فقیه در استان حریت ملت ایران را برگرفته از بعثت، غدیر خم و حادثه کربلا دانست و افزود: امروز استکبار جهانی با امپراطوری رسانه ای خود و با هدف باورسوزی و استخدام عواطف انسانی به میدان آمده که در این جنگ پیچیده رسانه ملی نقش و وظیفه خطیری بر عهده دارد

آیت الله عاملی باتاکید با تقدیر از عملکرد صدا و سیمای مرکز اردبیل و با تاکید براینکه رسانه ملی باید صدای رسای مردم باشد افزود: در این چهل سال که از عمر با برکت انقلاب اسلامی گذشته است صداوسیما به خوبی و بطور شایسته عمل کرده و استقلال خود را حفظ کرده است و توانسته است سخنان و خواسته های مردم را منعکس کند.

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه سخنان خود از عموم هم استانی ها برای شرکت گسترده و حماسی در راهپیمایی22بهمن دعوت نمود.

در ادامه این مراسم همچنین علی ملا احمدی مدیر کل صداو سیمای مرکز استان نیز گفت: تولیدات فاخر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صداوسیمای مرکز اردبیل تمامی حوزه های شبکه استانی سبلان، رادیو، خبر، فضای مجازی، موسیقی، پژوهش و رادیو آران در صداوسیمای مرکز اردبیل را شامل می شود.

وی تولید مستند شهدای مدافع حرم، پیشگامان انقلاب اسلامی، نماهنگ، برنامه های ترکیبی و گفتگو محور، مستندارمغان با موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی و کارنامه استانداران ادوار را از مهمترین این آثار فاخر دانست.

ملا احمدی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه امسال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آغاز طلیعه جدید نظام اسلامی است و این نشان از بلوغ کامل این نظام مردمی داردافزود: در سالی که دشمنان این مرزو بوم به شدت به دنبال ایجاد گسست بین مردم و مسئولان هستند بفرموده رهبر معظم انقلاب مردم امسال 22بهمن تماشایی دیگری را خلق خواهند کرد.

وی تاکید نمودندکه ماهم تلاش خواهیم کرد با استفاده از تمام توان و تجهیزات خود حضور حماسی 22بهمن مردم استان را به نحوه شایسته به جهان مخابره کنیم.

در این مراسم همچنین ملکی نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی نیز از طرف مجمع نمایندگان استان از فعالیت های صداوسیمای مرکز اردبیل در پیشبرد اهداف نظام تقدیر کرده و گفت: صداوسیمای مرکز استان نقش خوبی در رساندن صدای مردم و مسئولان به هم ایفا کرده است.

آقای ملکی به دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه ه گاز رسانی، لوله کشی آب شهری و همچنین دستاوردهای علمی و پژوهشی اشاره کرد و افزود: انقلاب اسلامی ایران در طی چهل سال اخیر گام های اساسی در راستای حفظ امنیت و تمامیت ارضی کشور برداشته و با تقدیم شهدای گرانقدر از عزت میهن اسلامی دفاع کرده است.

در پایان این مراسم از برخی از چهره های شاخص انقلاب استان وخانواده های شهدای مدافع حرم شهیدان علی آقایی، علی سیفی و هاشم دهقانی نیا و خانواده سردار شهید عمران پستی تجلیل و از تولیدات فاخر صدا و سیمای مرکز اردبیل در چهلمین سالگرد پیروی انقلاب اسلامی رونمایی شد.