رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۵ تیر ۱۳۹۸

رونمایی از اپلیکیشن‌های ویژه اربعین حسینی در اردبیل - خبر

 

 

رونمایی از اپلیکیشن‌های ویژه اربعین حسینی در اردبیل

اپلیکیشن‌های اندرویدی در امتداد عاشورا، حسین‌چی‌لر و حب‌الحسین با محتوای قیام خونین کربلا و اربعین حسینی در اردبیل رونمایی شد.

رونمایی از اپلیکیشن‌های ویژه اربعین حسینی در اردبیل

اپلیکیشن‌های اندرویدی ویژه اربعین حسینی، شامگاه گذشته با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و فعالان فرهنگی استان در دفتر امام جمعه اردبیل رونمایی شد.

آیت الله سید حسن عاملی در این آیین رونمایی ضمن تجلیل از این اقدام و دستاورد شایسته فعالان فضای مجازی قرارگاه حضرت فاطمه زهرا(س) و فعالین جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی بر ضرورت تولید محتواها و عکس نوشته‌های مختلف از شعار‌های جهانی امام حسین (ع) بر علیه استکبار جهانی تاکید کرد.

وی افزود: با لطف و عنایت خداوند متعال امسال هم راهپیمایی اربعین حسینی به میعادگاهی بر علیه استکبار جهانی به ویژه آمریکای جنایتکار تبدیل خواهد شد.

امام جمعه اردبیل، تصریح کرد: تولید محتوای مناسب فرهنگی و دینی در روزگار کنونی که هجمه‌های فرهنگی از طریق ابزارهای رسانه‌ای خانواده‌ها و به‌خصوص جوانان را مورد هجمه قرار داده‌اند بسیار اهمیت دارد.

علی حسن زاده، مسئول قرارگاه فرهنگی حضرت فاطمه الزهرا(س) اردبیل نیز در این مراسم، گفت: اپلیکیشن‌های حسین‌چی‌لر و حب‌الحسین با محتوای مرتبط با قیام کربلا از جمله اذکار و دعاها و به چهار زبان روسی، عربی، فارسی و آذری طراحی شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی ادامه داد: اپلیکیشن در امتداد عاشورا نیز با قابلیت ارائه وصیت نامه شهدا در مورد قیام خونین کربلا و اربعین حسینی طراحی و ساخته شده است که همچون دو اپلیکیشن دیگر ذکر شده در همه گوشی‌های اندرویدی قابل نصب است.