جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

روند واگذاری پروژه‌های نیمه‌تمام به بخش خصوصی در اردبیل تسهیل می‌شود - خبر

 

 

روند واگذاری پروژه‌های نیمه‌تمام به بخش خصوصی در اردبیل تسهیل می‌شود

استاندار اردبیل گفت: روند واگذاری پروژه‌های نیمه‌تمام به بخش خصوصی در اردبیل تسهیل می‌شود.

روند واگذاری پروژه‌های نیمه‌تمام به بخش خصوصی در اردبیل تسهیل می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اکبر بهنامجو اظهار داشت: روند واگذاری پروژه‌های نیمه‌تمام به بخش خصوصی در اردبیل تسهیل می‌شود و در این زمینه باید دستگاه‌های اجرایی مربوطه اقدامات مناسبی انجام دهند.
 
وی با اشاره به این که هم‌اکنون یک هزار و 600 پروژه نیمه تمام در استان داریم بیان کرد: باید اجرای پروژه‌ها اولویت بندی شود و براساس اولویت‌بندی این پروژه‌ها را به مرحله اتمام برسانیم که در این زمینه بخش خصوصی می‌تواند نقش مهمی ایفا کند و باید مسئولان به بخش خصوصی اعتماد کنند.
 
استاندار اردبیل با اشاره به سفر رئیس جمهور تا یک ماه آینده به استان خبر داد و بیان کرد: نیاز است دستگاه‌های اجرایی پروژه‌های قابل افتتاح را معرفی کنند و برنامه‌ریزی‌های لازم برای افتتاح این پروژه‌ها در موعد مقرر انجام شود.
 
بهنامجو افزود: کمیته پروژه‌های نیمه‌تمام در استان تشکیل می‌شود و در این کمیته باید برنامه‌ریزی‌های لازم برای اتمام پروژه‌ها و زمانبندی آن مشخص شود و دستگاه‌های مربوطه باید اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.
 
وی تصریح کرد: باید در راستای برطرف کردن مطالبات مردمی و مردمی کردن پروژه‌های اجرایی استان نیز گام اساسی برداشته شود تا در این زمینه به شکل مناسب عمل کنیم.
 
بهنامجو اجرای برنامه‌های استان را جزو اولویت‌های اساسی تحقق اقتصاد مقاومتی و منویات مقام معظم رهبری دانست و بیان کرد: در این زمینه همگان باید تلاش مجدانه داشته باشیم تا به اهداف مورد نظر در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.
 
وی افزود: حمایت بخش خصوصی اولویت اساسی است و باید سرمایه‌گذار در این زمینه نهایت همکاری را با ما داشته باشد تا نهایت بهره‌برداری از ظرفیت‌های استان تحقق یابد.