جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

روند تجهیز و آماده سازی پروژه‌های درمانی اردبیل سرعت می‌گیرد - خبر

 

 

روند تجهیز و آماده سازی پروژه‌های درمانی اردبیل سرعت می‌گیرد

استاندار اردبیل گفت: پروژه‌های درمانی پس از راه‌اندازی در خدمت مردم منطقه بوده و معضلات حوزه سلامت را برطرف می‌ کند.

روند تجهیز و آماده سازی پروژه‌های درمانی اردبیل سرعت می‌گیرد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اکبر بهنامجو گفت: با توجه به اهمیت حوزه بهداشتی و درمانی نیاز است روند تجهیز و آماده سازی پروژه‌های درمانی اردبیل تسریع یابد تا بتوانیم در این زمینه در رفع مشکلات مردم پیشگام باشیم.
 
استاندار اردبیل با تاکید بر سرعت بخشی به روند تجهیز و آماده‌سازی این پروژه‌ها برای افتتاح گفت: یقینا این پروژه‌ها پس از افتتاح و راه‌اندازی در خدمت مردم منطقه  است و معضلات حوزه سلامت پس از بهره برداری از این پروژه ها برطرف می‌شود که نیاز است در این زمینه مسئولان و دستگاه‌های مربوطه مشارکت و همکاری همه‌جانبه‌ای داشته باشند.
 
بهنامجو بیان کرد: اهمیت به سلامتی مردم یکی از اولویت‌های اساسی است که نیاز است برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه  انجام شده و امیدواریم با تعامل و همکاری‌های همه‌جانبه بتوانیم برای حل مشکلات پیش رو گام برداریم.
 
وی تصریح کرد: نیاز است در راستای تضمین سلامت مردم و داشتن افقی زیبا در عرصه سلامت گام‌های اساسی برداشته شود و راهکارهای اساسی و مناسبی در این زمینه اتخاذ شود تا بتوانیم در این زمینه موفق عمل کنیم و  شاهد حل مشکلات و مسائل موجود در این زمینه را برطرف کنیم.