جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

رومینگ مرزی در مناطق مرزی اردبیل کاهش می‌یابد - خبر

 

 

رومینگ مرزی در مناطق مرزی اردبیل کاهش می‌یابد

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: با توجه به پایش دوره‌ای رومینگ مرزی و تقویت پوشش تلفن همراه در روستاهای مرزی شهرستان گرمی رومینگ مرزی به صورت چشمگیری کاهش یافته که با تلاش‌های زیاد درصدد هستیم رومینگ مرزی به صورت کامل کاهش یابد.

رومینگ مرزی در مناطق مرزی اردبیل کاهش می‌یابد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، جلسه بررسی آخرین وضعیت ارتباطی و اقدامات انجام شده در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان گرمی با حضور مدیرکل آی.سی.تی استان، نماینده مردم شهرستان گرمی و برخی مسئولان شهرستانی برگزار شد.
 
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل در این جلسه اظهار داشت: در بخش محرومیت‌زدایی در سطح استان توجه ویژه‌ای به شهرستان گرمی شده است و در بخش آی.سی.تی نیز اقدامات خوبی در این شهرستان انجام شده است.
 
بهروز رزمی  گفت: در برنامه‌ریزی‌هایی که برای توسعه زیرساخت‌های ارتباطی، پوشش تلفن همراه، اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت برای سال 98 انجام شده است سهم شهرستان گرمی قابل توجه است.
 
وی در مورد اجرایی شدن  فاز دوم واگذاری  اینترنت پرسرعت روستایی بیان کرد:  با اجرایی شدن  فاز دوم واگذاری اینترنت پرسرعت روستایی، تعداد 528 روستای استان از نعمت اینترنت پرسرعت بهره‌مند می‌شوند که این امر می‌تواند نوید‌بخش استفاده از خدمات اینترنتی در مناطق محروم باشد.