جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

روستاها پایگاه اصلی تحولات فرهنگی و اجتماعی است - خبر

 

 

روستاها پایگاه اصلی تحولات فرهنگی و اجتماعی است

معاون عمرانی استانداری اردبیل با اشاره به اینکه روستاها پایگاه اصلی تحولات فرهنگی و اجتماعی است گفت: همایش منطقه ای پنجمین کنگره ملی فرهنگ و هنر روستا و عشایر فرصت مناسبی برای نشان دادن توانمندی های روستایی استان است.

روستاها پایگاه اصلی تحولات فرهنگی و اجتماعی است

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علی آذر نژاد در جلسه هماهنگی دستگاه های اجرایی همایش منطقه ای پنجمین کنگره ملی فرهنگ و هنر روستا و عشایر گفت: همایش منطقه ای پنجمین کنگره ملی فرهنگ و هنر روستا و عشایر آبروی استان هست و برگزاری آنها باید با مشارکت جدی دستگاه های اجرایی همراه باشد.

وی با اشاره به اینکه حضور این افراد در استان اردبیل بسیار ارزشمند است، تصریح کرد: شرایط میزبانی مناسب را با مشارکت دستگاه های اجرایی به طور کامل به جا خواهیم آورد.

آذرنژاد با بیان این مطلب که جایگاه روستاها در تحولات فرهنگی و اجتماعی بسیار ارزشمند است، گفت: همایش منطقه ای پنجمین کنگره ملی فرهنگ و هنر روستا و عشایر فرصت مناسبی برای نشان دادن توانمندی های روستایی استان است.

وی با یادآوری این مطلب که تحول و توسعه مناطق روستایی و عشایری یک توفیق بزرگ برای خدمتگزاران است، افزود: مدیران مسئول کانون ها و ائمه جماعات با برنامه ریزی صحیح می توانند در این امر مشارکت جدی داشته باشند.