سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

روز قدس یوم عجز و ناتوانی استکبار جهانی است - خبر

 

 

روز قدس یوم عجز و ناتوانی استکبار جهانی است

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: روز قدس، روز عجز و ناتوانی نظام استکباری است که می‌تواند نقطه استیصال و نابودی رژیم جعلی صهیونیست باشد.

روز قدس یوم عجز و ناتوانی استکبار جهانی است

صابر سپهری در آستانه روز قدس در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس در واقع نشان‌دهنده وحدت و انسجام مسلمانان جهان است، به نوعی که این وحدت باعث سرافرازی اسلام و درماندگی استکبار خواهد شد.

وی افزود: روز جهانی قدس نشانگر بینش و آینده‌نگری امام خمینی (ره) است که با درایت و جهان‌بینی که داشت، توانست استکبار جهانی را به سردمداری آمریکا به زانو درآورد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی که فرمودند؛ «روز قدس، روز آزمایش بزرگ ملت‌های مسلمان است»، گفت: روز قدس آزمایشی دوباره برای ملت ایران است که با حضور خود در این همایش بزرگ بار دیگر با آرمان‌های امام راحل تجدید بیعت خواهند کرد.

سپهری با بیان اینکه آمریکا و اسرائیل غاصب از تجلی افکار اسلامی ایرانی در منطقه در هراس است، بیان کرد: بی‌شک اسرائیل می‌داند، روز جهانی قدس راه را برای تلألو این افکار نه در منطقه بلکه در جهان اسلام و غرب هموار می‌کند.

به گزارش فارس، این مسئول ادامه داد: تنها در سایه وحدت و همدلی مردم و مسئولان و زیر علم ولایت بودن رمز اصلی پیروزی و ایستادگی ملت ایران بوده است، رمزی که دشمنان انقلاب، بعد از شکست در عرصه‌های مختلف و حتی جنگ سخت، امروزه آن را هدف قرار داده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل در پایان سخنان خود گفت: فرهنگیان فرهیخته استان نیز همگام با امت بیدار و ولایت‌مدار استان روز جمعه در صحنه خواهند بود تا بار دیگر نقش خود را در عرصه‌های سیاسی کشور پررنگ سازند و نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام خواهند کرد.