سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

روز خوب نمایندگان اردبیل در لیگ دسته دو فوتسال کشور - خبر

 

 

روز خوب نمایندگان اردبیل در لیگ دسته دو فوتسال کشور

تیم‌های شهید کیان پارس‌آباد و الغدیر اردبیل به عنوان دو نماینده استان در هفته چهارم لیگ دسته دو فوتسال کشور خوش درخشیده و موفق به شکست حریفان خود شدند.

روز خوب نمایندگان اردبیل در لیگ دسته دو فوتسال کشور

هفته چهارم لیگ دسته دو فوتسال کشور عصر جمعه با انجام چند دیدار در شهرهای مختلف کشور پیگیری شد که در نهایت با قدرشناسی نمایندگان استان اردبیل در کسب نتیجه پیروزی در بازی‌های خانگی همراه شد.

تیم فوتسال الغدیر اردبیل از ساعت 16 جمعه در ورزشگاه شهید آسمانی اردبیل در حالی میزبان تیم قایقران تکاب بود که برای قرار گرفتن در جمع تیم‌های مدعی گروه نیاز شدیدی به کسب نتیجه داشت و در پایان با ارائه بازی هماهنگ و زیبا به هدف اصلی خود در کسب نتیجه پیروزی دست یافت.

در این دیدار الغدیر اردبیل، با بهره‌گیری از امتیاز میزبانی و فرصت طلبی مناسب، با راه‌اندازی جشنواره گل با نتیجه 6-2 به پیروزی دست یافت تا علاوه بر کسب 3 امتیاز دیگر، از لحاظ تفاضل گل نیز وضعیت خود را بهبود بخشد.

شهید کیان‌ پارس‌آباد، دیگر نماینده استان نیز که در دیدارهای گذشته خود طعم برد را نچشیده بود، در یک بازی نزدیک و در حالی که با یک گل از آلیاژ ارومیه عقب افتاده بود، در نهایت با نتیجه 2-1 بازی را به سود خود پایان برد تا این نماینده خوب استان همچنان شانس‌های خود برای صعود از گروه را حفظ کند.

تا پایان هفته چهارم، الغدیر اردبیل با کسب 7 امتیاز از 4 دیدار گذشته خود، به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به سپیدرود آستانه در جایگاه سوم قرار گرفته و شهید سرخه‌ای شهرری نیز با 9 امتیاز در جایگاه نخست جدول قرار گرفته است، شهید کیان پارس‌آباد نیز با 4 امتیاز همچنان امیدوار به هفته‌های آینده باقی مانده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در هفته پنجم لیگ دسته دو فوتسال کشور، تیم فوتسال الغدیر اردبیل میهمان اروم‌آلیاژ ارومیه خواهد بود و شهید کیان پارس‌آباد نیز در مقابل صدرنشین گروه، شهید سرخه‌ای شهرری صف‌آرایی خواهد کرد.