جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

روز جهانی قدس عامل اتحاد جهان اسلام در مقابل رژیم غاصب صهیونیستی - خبر

 

 

روز جهانی قدس عامل اتحاد جهان اسلام در مقابل رژیم غاصب صهیونیستی

امام جمعه شهرستان خلخال گفت: روز جهانی قدس عامل اتحاد جهان اسلام در مقابله با اقدامات ضد بشری رژیم صهیونیستی و اضمحلال تفکر صهیونیستی است.

روز جهانی قدس عامل اتحاد جهان اسلام در مقابل رژیم غاصب صهیونیستی
حجت الاسلام کریم اسدی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در جمع نمازگزاران خلخال با اشاره به روز جهانی قدس اظهار کرد: دوراندیشی امام خمینی(ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به‌عنوان روز جهانی قدس عامل اتحاد جهان اسلام در مقابله با اقدامات ضد بشری رژیم صهیونیستی و اضمحلال تفکر صهیونیستی شده است.
 
وی افزود: ظلم جنایت‌کاران اسرائیلی به مردم مظلوم فلسطین سال‌ها ادامه داشته و ملت‌های مبارزه دنیا باید توجه داشته باشند که اسرائیل یک خطر جهانی است.
 
لزوم توجه مسؤولان به وضعیت آسفالت روستایی شهرستان خلخال
 
امام جمعه شهرستان خلخال در بخش دیگری از سخنان خود از نبود آسفالت در بیشتر راه‌های روستایی این شهرستان انتقاد کرد و گفت: مشاهده این وضعیت در روستاها برازنده نیست و مسؤولان امر باید توجه جدی و کافی به آبادانی روستاها داشته باشد.
 
اسدی بیان کرد: علیرغم همه فعالیت‌های عمرانی و آسفالت در کشور ولی خبری از آسفالت در شهرستان خلخال از سوی دستگاه‌های ذیربط نبوده است.
 
وی با اشاره به بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری در خصوص روز جهانی قدس و اینکه مسلمانان جهان باید برای نجات پاره تن اسلام فلسطین عزیز تلاش کنند، اظهار داشت: ملت مسلمان ایران آرزوی نابودی اسرائیل را در سر دارند و انشاالله با مقاومت جوانان فلسطینی و تلاش جبهه مقاومت این آرزو محقق خواهد شد.
 
امام جمعه خلخال به سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان اشاره و از مجاهدت‌های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس قدردانی کرد.
 
اسدی همچنین از زحمات کارکنان دانشکده علوم پزشکی شهرستان خلخال در مبارزه و پیشگیری از کرونا و تلاش ستاد اقامه نماز جمعه شهرستان خلخال برای برگزاری نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان خلخال قدردانی کرد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، مردم روزه‌دار و نمازگزار خلخال امروز در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس با شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا توطئه‌ها و جنایات رژیم جعلی اسرائیل را محکوم و بر آزادی قدس شریف تاکید کردند.